Tiskové zprávy

Netradiční dovolenou zažijete na Vysočině

21057Ubytování v korunách stromů, na posedu, ve včelíně či domku nad vodou zažijete na Vysočině. Vysočina Tourism láká návštěvníky na dobrodružnou dovolenou. Na svém turistickém portále nabízí přehled netradičního ubytování.

Číst více...

Vychutnej si přítomnost na Vysočině, vybízí kampaň

029 Lipnice_Nad_SazavouVychutnej si přítomnost na Vysočině, láká turisty celoroční kampaň. Krajská centrála cestovního ruchu Vysočina Tourism v ní návštěvníkům představuje jedinečné památky, zve na výlety, za prožitky tady a teď.

Číst více...

Projeďte Vysočinu na kole a získejte Vrchařskou korunu

vrcharska korunaNa Vysočině odstartovala Vrchařská koruna 2022. Získá ji každý, kdo do 30. listopadu na kole zdolá dvacet předepsaných vrcholů Vysočiny.  

Číst více...

Turistický portál Vysočiny nyní nabízí i volné pokoje

volné pokoje_TZTuristický portál Vysočina.eu nabízí novou službu – poptávku volných pokojů. Cílem je umožnit návštěvníkovi Vysočiny naplánovat dovolenou i s programem a ubytováním na jednom místě.

Číst více...

Vydejte se na výlet s chutí, zve Vysočina Tourism

vylety s_chuti_webKampaň Vysočina Tourism zve návštěvníky na výlety s chutí. Propojuje kvalitní gastronomii restaurací se zajímavými turistickými místy Vysočiny.

Číst více...

Vysočina dětem má Velkou cenu cestovního ruchu

Vysocina detem_herna_Pansky_dvurVysočina Tourism získal za projekt Vysočina dětem speciální cenu COT group, ABF a CzechTourism v kategorii Nejlepší jednotná kampaň Velké ceny cestovního ruchu. Vyhlášení proběhlo v pátek 18. března na veletrzích Holiday World a Region World v Praze.

Číst více...

Vysočina je třetím nejoblíbenějším krajem

Kraj meho_srdceVysočina poskočila vzhůru v anketě Kraj mého srdce na třetí místo absolutního pořadí. Oproti loňsku si polepšila o dvě příčky. Získala 14 268 bodů, jen o 1 286 méně než druhý Jihomoravský kraj. Vítězem ankety je Jihočeský kraj s 19 068 body.

Číst více...