Filmová Vysočina 2019

155b8c58bfdb8d9c43f483910667ad01Vysočina je vyhledávanou atraktivní filmovou lokalitou nejen českými, ale i zahraničními filmovými producenty. Vždyť kdo by neznal legendární Postřižiny točené v Dalešicích na Třebíčsku v areálu místního pivovaru. Na Vysočině se natočilo hned několik známých pohádek. Na zámku v Telči panoval dobrý král Miroslav v pohádce Pyšná princezna, v Telči se narodila Růženka z pohádky Jak se budí princezny, hrad v Ledči nad Sázavou se stal útočištěm filmového štábu jedné z nejúspěšnějších pohádek poslední doby Anděl Páně 2 a na hradu Lipnice nad Sázavou se točila pohádka Čert ví proč.

Nejen tyto pohádky a jejich filmová místa bude Vysočina Tourism připomínat komunikační marketingovou kampaní v roce 2019. Vzniklo Logo Vysočina filmová, vychází tištěná brožura Vysočina ve filmu, která nejzajímavější filmová místa popisuje, vyvíjí se tematická část turistického portálu zaměřená na filmová místa a připravuje se komplexní tištěná, rozhlasová i online propagace v podobě tištěných článků, bannerů, PR článků i rozhlasových spotů. Chybět nebude ani tradiční outdoorová kampaň.

 

Turistická hra KLAPKA, filmová Vysočina poprvé

doc2Vysočina se v letošním roce ponese ve filmovém duchu. Vždyť kdo by neznal legendární Postřižiny točené v Dalešicích nebo pohádky Čertí brko a Anděl Páně, aj. S tímto tématem je spojena i turistická hra KLAPKA, filmová Vysočina poprvé. Filmový cestovatelský pas bude k dispozici od 1. dubna 2019 ve všech TIC Kraje Vysočina a na pokladnách uvedených herních.

Číst více...