Certifikace

Kategorizace organizací destinačního managementu byla agenturou CzechTourism spuštěna v roce 2018, cílem je zkvalitnění výkonu a efektivity činností oblastních destinací, které vedou ke zvýšení kvality a efektivity realizovaných marketingových aktivit.

Vysočina Tourism získala certifikaci na 3 roky

Krajská centrála cestovního ruchu opět požádala o recertifikaci u agentury CzechTourism. Vysočina Tourism, příspěvková organizace opět obhájila certifikaci a získala tak Certifikát Kategorizace organizací destinačního managementu.
Vzhledem k tomu, že naše organizace letos dosáhla výborných výsledků, což se odrazilo vysokým počtem bodů, byl organizaci udělen certifikát s platností na 3 roky.

Certifikát: zde

Termíny kurzů Českého systému kvality služeb v roce 2017

Byly vypsány kurzy v rámci Českého systému kvality služeb. Kurzy byly vypsány na celý rok 2017 a budou se konat po celé republice. Pokud bude některý z kurzů obsazen, bude v případě zájmu přidán kurz další. Současně je možné zorganizovat tzv. uzavřený kurz - tj. kurz pouze pro „zvané" účastníky kdekoliv po ČR.

Číst více...

Český systém kvality služeb

Český systém kvality služeb je dobrovolný inovativní nástroj, který systematickým způsobem pomáhá ke zvyšování kvality služeb v organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách.

Více informací nalezenete na oficiálních stránkách Českého systému kvality služeb.

Certifikace turistických služeb Cyklisté vítáni

Certifikace kvality služeb ubytovacích a stravovacích zařízení, kempů a turistických cílů, poskytujících perfektní zázemí pro vás i vaše kola.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách webu Cyklisté vítáni.

Jednotná klasifikace turistických informačních center ČR

Jednotná klasifikace turistických informačních center (TIC) ČR je jediným stávajícím systémem certifikace TIC. Vlastní certifikování bylo zahájeno 25.4.2013. Tímto systémem prochází jak stávající členové A.T.I.C. ČR, tak žadatelé z řad nečlenů.

Více informací naleznete na stránkách A.T.I.C