Vzdělávání a školení

Seminář: Copywriting a SEO

ŠkoleníŠkolení pro naše partnery na téma copywriting se uskutečnilo 7. října. Páteční dopoledne a odpoledne bylo věnováno této nové disciplíně, bez které se marketing neobejde.

 

Číst více...

Seminář: Infocentrum jako nedílná součást destinačního managementu – Cíle a jejich vyhodnocení v rámci systému řízení

0bfd4cbf-9d5c-4fdb-9287-23dd05a7ca1eSeminář určený pro pracovníky informačních center proběhl 13. září. Pokračování cyklu Infocentrum jako nedílná součást destinačního managementu se zaměřovalo na cíle a jejich vyhodnocení v rámci systému řízení.

Číst více...

Seminář: Infocentrum jako nedílná součást destinačního managementu – Systém řízení pro úspěšnou sezónu

školení v červnu A.T.I.C.Vzdělávací seminář se uskutečnil v úterý 21. června 2022 od 9:00 v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Číst více...

Seminář: Základní principy Copywritingu a SEO

Seminář: Základní principy Copywritingu a SEOVT správný_logolink

 

 

Seminář, vedený lektorkou Martinou Kuchárikovou, přiblížil účastníkům základní principy copywritingu a poskytnout vhled do problematiky SEO copywritingu.

Číst více...

Školení: Jak na správu sítí

školení sociální sítě 2022VT správný_logolink

 

 

Seminář, který účástníkům představil správu sociálních sítí, které proběhlo v rámci projektu Venkovské památky na Krajském úřadě v Jihlavě.

Číst více...

Workshop: Produkty cestovního ruchu

Workshop: Produkty cestovního ruchuDne 6.května se uskutečnilo na půdě Krajského úřadu školení na téma Produkty cestovního ruchu na Vysočině. Školitel Mgr. Ondřej Špaček dal ve své prezentaci důraz na důležitost cestovního ruchu jako odvětví, na které je se třeba zaměřit a rozvíjet ho na všech úrovních.

Číst více...

Workshop Google Tag Manager

workshop Google Tag ManagerPod vedením Czech Tourismu proběhl 27. 4. 2022 online workshop na téma Google Tag Manager, který slouží jako nástroj pro správu měřících a reklamních skriptů na webu, ukázalo školení pro zaměstnance Vysočina Tourism. 

Číst více...