Naplňování národních marketingových témat a zavedení turistické karty na Vysočině

mmr-logo

Název projektu: Naplňování národních marketingových témat a zavedení turistické karty na Vysočině
Program: Národní program podpory cestovního ruchu v regionech, podprogram: Marketingové aktivity v cestovním ruchu
Realizace: 17. 1. 2017 – 31. 12. 2018
Hlavním cílem projektu je zvýšit počet návštěvníků Kraje Vysočina. Dále zvýšit povědomí o nabídce cestovního ruchu na Vysočině mezi domácími návštěvníky, zlepšit koordinaci a provázanost nabídky cestovního ruchu na území kraje, zefektivnit propagaci regionu a její provázanost na národní propagaci, zkvalitnit a rozšířit produktové nabídky.

Hlavní výstupy:

  • Naplňování národních marketingových témat
    • Baroko na Vysočině (r. 2017)
    • Výročí 100 let od založení ČSR na Vysočině (r. 2018)
  • Rozvoj sociálních sítí
  • Pořízení studie k možnému zavedení turistické karty na Vysočině

Území: Projekt je realizován na území Kraje Vysočina.
Financování Vysočina Tourism, příspěvková organizace v rámci projektu Naplňování národních marketingových témat a zavedení turistické karty na Vysočině:

Celkem 1 620 000 Kč, z toho:

  • dotace ze státního rozpočtu: 810 000 Kč
  • vlastní zdroje: 810 000 Kč

Kontaktní osoba:

  • Bc. Eva Nejezchlebová ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. )

Nový web připomíná stoleté příběhy z Vysočiny

web 100letvysociny.czDesítky až stovky událostí, ale také osobnosti, významné architektonické počiny nebo třeba návštěvy prezidenta Masaryka ve městech na dnešním území Vysočiny dokumentuje nový web Vysočina Tourism www.vysocina100let.cz. „S prvním únorovým dnem je web zájemcům, kteří mají rádi historii nebo by se chtěli něco málo dozvědět o období kolem založení první republiky, plně k dispozici.

Číst více...

Vysočina Tourism připomene sto let staré příběhy i architekturu

odhalenisochTGMRok 2018 bude na Vysočině ve znamení stoletého výročí založení ČSR. Vzniklo nové logo Vysočina 100 let, v polovině ledna Vysočina Tourism spustí nový tematický web www.vysocina100let.cz a k dispozici už je také tištěná brožura s názvem Sto let příběhů, lidských osudů, architektury i sportu a kultury na Vysočině. „Prostřednictvím připravovaných aktivit si chceme připomenout významný mezník, který je spojený s počátky naší republiky.

Číst více...

Ministerstvem schválený projekt povede k vytvoření turistické karty na Vysočině

KartaMinisterstvo pro místní rozvoj ČR v rámci dotačního titulu Národní program podpory cestovního ruchu v regionech schválilo projektový záměr na zavedení turistické karty na Vysočině předložený příspěvkovou organizací Vysočina Tourism. „Naším cílem je, aby karta, která bude poskytovat slevy u ubytovatelů a provozovatelů turisticky zajímavých míst v regionu, motivovala k opakované návštěvě Vysočiny," informoval ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že první karty by světlo světa měly spatřit v průběhu příštího roku.

Číst více...

Vysočina Tourism vydává Mapu barokních míst Vysočiny

barokni mapa_2Na devětadvacet zajímavých památek spojených s barokem upozorňuje nově vydaná Mapa barokních míst Vysočiny. Včetně tří praktických tipů na jednodenní i dvoudenní výlety ji pro české i zahraniční turisty připravila příspěvková organizace Vysočina Tourism.

Číst více...