Setkání partnerů

Zápisy ze setkání s partnery Vysočina Tourism.

Setkání partnerů MICE

fotky parnteřiOrganizace Vysočina Tourism připravila sérií 4 denních setkání s potenciálními partnery v oblastni konferenční turistiky.

Číst více...

Setkání Asociace organizací cestovního ruchu

AOCRJednání valné hromady Asociace organizací cestovního ruchu z.s.p.o. se usktečnilo 1.6.2023 s následujícím programem. 

  • Zahájení jednání
  • Schválení programu jednání 
  • Informace o činnosti AOCR v roce 2022 a přehled dosavadních aktivit 2023
  • Schválení účetní závěrky a daňového přiznání za rok 2022

Setkání s KČT: Pěšky pro zdraví aneb Modernizace pěších turistických tras

KČT

Rozvoj potenciálu cestovního ruchu v oblasti pěší turistiky je stále aktuální. Proto jsme byli velmi potěšeni, že jsme se spolu s partnery z Klubu českých turistů mohli společně setkat a rozvinout tak témata, které k cestovnímu ruchu bezesporu patří.

Číst více...

Navázaní partnerství s pořadateli SP horských kol v NMNM

Setkání partnerůS ohledem na blížící se Světový pohár horských kol, který se letos koná v termínu od 11. do 14. května opět ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě, se setkali hlavní partneři tohoto cyklistického svátku.

Číst více...

Setkání se zástupci venkovské turistiky a hipouristiky

Pracovní stůlV pondělí 13. 3. 2022 jsme se setkali se zástupci venkovské turistiky a hipoturistiky. Probírala se spolurpáce a rozvoj tématu agrotiristky a venkovské turistiky.

Číst více...

Setkání s partnery ze sektoru zemědělství

Regionální produktySetkání se zástupci Agrární komory, Asociace soukromého zemědělství, Zemědělského svazu a zemědělských škol zřizovaných Krajem Vysočina se konalo 2. března 2023 v Hrotovicích.

Číst více...

Setkání partnerů a podnikatelů v Polné - 24. 1. 2023

Setkání partnerů PolnáVysočina Tourism uspořádala 24. ledna 2023 Setkání s partnery Kraje Vysočina. Cílem setkání bylo představit marketingový plán aktivit organizace včetně akčních plánů na rok 2023. Nechyběly ani informace o dotačních titulech v Kraji Vysočina.

Číst více...