Jak udělat radost obchodním partnerům i zaměstnancům? Sáhněte po regionálních produktech z Vysočiny!

thumb 99_1200_1200_0_0_autoVysočina je nejen krásný kraj plný historie a přírody, ale také zdroj mnoha kvalitních a originálních produktů, které můžete darovat svým obchodním partnerům, kolegům i zaměstnancům. Darujte kousek Vysočiny, který vaši obdarovaní mohou ochutnat. Na Vysočině najdete spoustu kvalitních a originálních potravin, které jsou vyrobeny s láskou a péčí z místních surovin. Ať už se jedná o sirupy, čokoládu nebo whisky, na Vysočině je pro každého něco.

Co třeba ochutnat tradiční pálenku z rodinné palírny, která zahřeje nejen tělo, ale i duši? Bohuslavická pálenka nabízí různé druhy a příchutě, které lze kombinovat do různých typů dárkových balení. Ochutnat můžete také celou řadu likérů, jako je třeba mandlový, anýzový nebo rakytníkový. Raději něco jemnějšího? Pak vaše obdarované potěší jedno z dárkových balení z Včelařství Domovina, které jsou plné nejlepších medových pochutin. Dárkové balíčky obsahují jedinečný výběr ochucených medů, ořechů v medu, medovin a dalších dobrůtek. Medy se šípky a zázvorem jsou jako dělané do zimního počasí. Na své si přijdou ale i milovníci neobvyklých chutí - co třeba med s dračím ovocem nebo ananasem? Včelařství Domovina nabízí pro firemní zákazníky množtevní slevy, od 100 kusů je možný také vlastní labeling. Pokud chcete přijít s něčím originálním, tak určitě oceníte dárkové balení Kapří paštiky z Farmy Poříčí. Tato paštika je z jemného kapřího masa, bez kostí, lepku a umělých přísad. Kapři pocházejí z kvalitních chovů na Vysočině, kde žijí v čisté a chladné vodě. Kromě neotřelých chutí u tohoto dárku rozhodně zaujme i samotný design dárkového balení s PF 2024.

Untitled design 49

Hledáte něco luxusnějšího? V tom případě doporučujeme dárkovou sadu jihlavského likéru Mahlerovka. Tento staročeský bylinný likér má medovo-lipovou chuť a je vyroben podle originální receptury Bernharda Mahlera, otce slavného skladatele Gustava Mahlera. Mahlerovka je lahodným a osvěžujícím nápojem, který si můžete vychutnat jako aperitiv i digestiv. Dárková sada obsahuje láhev a skleničky zdobené broušením, které je doplněno Swarovski krystaly. Pokud hledáte dárek, který podpoří zdraví a zároveň chutná, sáhněte po vánočním balíčku olejů Ze Stodoly s kuchařkouV balíčku krom olejů najdete kuchařku, která obsahuje recepty na zdravá a chutná jídla, která využívají panenské oleje z Vysočiny. Oleje jsou lisované za studena z lněných, makových a řepkových semínek, které pocházejí z rodinného hospodářství a jsou plné nenasycených mastných kyselin a jedinečné chuti, a můžete je použít na saláty, pomazánky, pečení nebo vaření. Pro milovníky whisky máme také něco zajímavého. Co říkáte na dárkové balení Trebitsch whisky? Tato relativně mladá značka české whisky má rušnou historii a zajímavé příběhy. Wiskey Trebitsch je ryze česká kvalitní jednosladová whisky a je vyráběna z nejkvalitnějších místních surovin – světoznámého moravského sladu, prvotřídní pramenité vody a je uchovávána v dubových sudech. Díky nabídce nápojů v krásných dřevěných krabičkách se whisky TREBITSCH stane luxusním dárkem. 

Untitled design 50Dárek, co pohladí na duši jsou čokolády z Čokoládovny Lana. Kakaovníky sice na Vysočině nerostou, ale zbytek procesu probíhá v čokoládovně v Třebíči. A je opravdu z čeho vybírat, od klasické tabulkové čokolády přes pralinky až po luxusní dárková balení. Kdo by si nepřál takovou dřevěnou kazetu plnou čokolády? Milovníky kávy jistě potěší voňavý dárek z Caffe Stella. Malá rodinná pražírna a kavárna si pro své zákazníky přichystala vánoční degustační set, který potěší chuťové pohárky. Kávu zde také napraží podle vašich představ a vytvoří etiketu dle vašeho návrhu. Pivo k Vysočině neodmyslitelně patří. Luxusní skleněný džbánek Bernard s patetním uzávěrem jistě potěší.

Untitled design 51Dárky z Vysočiny jsou zkrátka skvělou volbou pro obchodní partnery a zaměstnance, kteří ocení kvalitu, originalitu a tradici. Proto ochutnejte Vysočinu!