Aktuality

Tři turistické projekty Vysočiny uspěly ve Velké ceně cestovního ruchu

gesture-772977 1920Vysočina Tourism se dvakrát probojoval do pětice nejlepších ve čtrnáctém ročníku prestižní soutěže Velká cena cestovního ruchu. Uspěla i Koruna Vysočiny.

Číst více...

ProŽIJTE DOVOLENOU NA VYSOČINĚ. Kraj vyhlásil soutěž na podporu originálních turistických nabídek

DSC 2520Cestovní ruch je bezpochyby jedním z odvětví nejvíce zasaženým negativními dopady pandemie koronaviru. Data Českého statistického úřadu dokládají pokles příjezdového cestovního ruchu až o 75 % a i navzdory silné letní sezóně v roce 2020 byl zaznamenán pokles také v rámci domácího cestovního ruchu. Už v loňském roce reagoval Kraj Vysočina podpůrným opatřením v podobě slevových voucherů na ubytování v celkové hodnotě 6,56 milionu korun, soutěží Vysočina – nejlepší dovolená, programem v rámci Fondu Vysočiny Marketing v cestovním ruchu nebo sníženým vstupným do svých muzeí a galerií. V letošním roce kraj navazuje na podporu cestovního ruchu právě vyhlášenou soutěží ProŽIJTE DOVOLENOU NA VYSOČINĚ.

Číst více...

Vysočina se trvale prezentuje i v zahraničí

20210311 oruvision_tschechienNavzdory celosvětové koronavirové pandemii o sobě Vysočina trvale dává vědět i ve světě. Díky spolupráci s agenturou CzechTourism v zahraničí připomíná ty nejlepší turistické cíle Vysočiny, jako jsou například památky UNESCO, přírodní krásy a další. Společným cílem Vysočina Tourism a CzechTourism je udržet povědomí o pestré nabídce Vysočiny zúročitelné v době, kdy se situace uklidní.

Číst více...

Pojďte diskutovat o dopadech pandemie na cestovní ruch

computer-768608 1920Katedra cestovního ruchu Vysoké školy polytechnické Jihlava pořádá první odborné online diskusní setkání k aktuálním problémům cestovního ruchu o dopadech pandemie na cestovní ruch v regionech. Proběhne 3. března 2021 od 9:30.

Číst více...

CzechTourism nabízí spolupráci na propagaci českých kempů

people-4817872 1920Provozujete kemp a potřebujete podpořit jeho propagaci? Agentura CzechTourism vyhlašuje výzvu k partnerské spolupráci na incomingové propagaci českých kempů na evropských trzích. Uzávěrka přihlášek je 14. února 2021.

Číst více...

Všude dobře, na Vysočině nejlíp

pf 2021_opRadostné Vánoce, klid a mír v novém roce všem milovníkům Vysočiny přeje tým Vysočina Tourism.
Vězte, že všude dobře, na Vysočině nejlíp! ❤️
 
 
 
 

Číst více...

Pořadatelé akcí mohou požádat CzechTourism o podporu

audience-945449 1920Organizátoři akcí v příštím roce mohou až do 3. ledna 2021 do 18 hodin požádat o podporu ze strany CzechTourismu.

Číst více...