Aktuality

Setkání krajských koordinátorů a agentury CzechTourism

fB Příprava plánů v cestovním ruchu je v plném proudu. Agentura CzechTourism na dvoudenním setkání partnerů z destinačního managementu představila svůj akční plán na rok 2024.

Číst více...

Přeshraniční spolupráce mezi cisterciáckými řády začíná mít konkrétní obrysy

cisterciácská krajinaTento víkend byla oficiálně zahájena spolupráce partnerů na projektu Cisterciácké mezinárodní stezky.

Číst více...

Vylosována výherkyně dárkového poukazu na víkendový wellness pobyt

20230825 103746Země živitelka 2023 nedávno dosáhla svého vrcholu, kdy byl vylosován šťastný výherce. Během trvání veletrhu měli návštěvníci možnost zapojit se do soutěže o fantastickou cenu.

Číst více...

Vysočinské památky UNESCO zaujaly reportérku z Tchaj-wanu

IMG-20230911-WA0000

Taiwanská tvůrkyně videí v tomto týdnu navštívila Vysočinu a poznala krásy všech UNESCO měst.

Číst více...

Soutěž Vysočina Tourism s projektem Kolo pro život zná svou vítězku!

KPZ Znojmo_2023_sobota_web1_66Kolo pro život každoročně pořádá sérii amatérských závodů na horských kolech napříč celou Českou republikou. Ve spolupráci s Vysočina Tourism byla vyhlášena soutěž na Facebooku Kolo pro život.

Číst více...

Představili jsme turistickou nabídku Vysočiny na akci Země Živitelka 2023

20230824 130459

V letošním roce jsme se rozhodli mezi tradiční místa kampaní Vysočina Tourism přidat i akci Země Živitelka, která se konala v Českých Budějovicích. Společně s partnery z DMO jsme prezentovali destinaci Vysočina v dnech 24. - 29. srpna 2023.

Číst více...

Vychutnej si přítomnost na Vysočině s kartou plných výhod

karta WV_copyVysočina Tourism spouští kampaň, která se soustředí na karty výhod, které připravily dvě destinační společnosti na Vysočině: Koruna Vysočiny a Vysočina West

Číst více...