Aktuality

Lednové setkání s partnery Kraje Vysočina zaznamenalo výjimečnou účast 89 účastníků

Setkání partnerů_Polná_29Vysočina Tourism uspořádala 24. ledna 2023 Setkání s partnery Kraje Vysočina. Cílem setkání bylo představit marketingový plán aktivit organizace včetně akčních plánů na rok 2023. Nechyběly ani informace o dotačních titulech v Kraji Vysočina. V prostorách Měšťanského pivovaru Polná se sešli partneři z řad zástupců Kraje Vysočina, oblastních destinačních společností, informačních turistických center a podnikatelů.

Číst více...

Czech Convention Bureau Inspirational Afternoon

IMG-653025. ledna 2023 jsme se zúčastnili konference Czech Convention Bureau Inspirational Afternoon. Hlavními tématy konference konané v hotelu Vienna House Diplomat byl aktuální trendy v oblasti kongresové a incentivní turistiky.

Číst více...

Školení: Jak nadchnout návštěvníky aneb Trendy a výzvy v interpretaci místního dědictví

Školení 26_01_23Ve čtvrtek 26. 1. proběhlo interaktivní školení pro zaměstnance Vysočina Tourim a oblastních destinačních společností. Účastníci se dozvěděli nejdůležitější principy a trendy v interpretaci místního dědictví.

Číst více...

Setkání s partnery Kraje Vysočina leden 2023

DSC 9374Srdečně vás zveme na Setkání partnerů Kraje Vysočina. Cílem tohoto setkání je představení marketingového plánu aktivit a akční plány, se kterými bude Vysočina Tourism pracovat v roce 2023. Součástí programu jsou také zajímavé body ohledně dotačních titulů na úseku cestovního ruchu či v podpoře podnikání v Kraji Vysočina.

Číst více...

Svatby na Vysočině

Nevěsta v zahraděVysočina Tourism již od podzimu 2022 aktivně komunikuje svatby na Vysočině. Cílí na páry, které se zasnoubili a plánují svůj velký den.

Číst více...

Dánští filmaři zavítali na Vysočinu

Bastarden photocredit_Henrik_Ohsten_Zentropa_00903Natáčení nového historického filmu režiséra Nikolaje Arcela probíhalo mimo jiné na Vysočině. Po zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou se 22. a 23. září procházel světoznámý herec Mads Mikkelsen v roli dánského krále Frederika V.

Foto: © Zentropa / Sirena Film 2022, Fotograf: Henrik Ohsten

Číst více...

Blogeři a novináři z Japonska a Taiwanu navštívili Telč

thaijapSkupina novinářů a blogerů z Japonska a Taiwanu navštívila Vysočinu. Strávili den v Telči, kde navštívili proslulé náměstí, podzemí a vyhlídkovou věž sv. Jakuba.

Číst více...