Aktuality

Cyklisté jedou křížem krážem Vysočinou. Přidejte se k nim

WhatsApp Image_2020-07-03_at_10.25.57_1Na cestu Křížem krážem Vysočinou na kole dnes vyrazilo více než pět desítek cyklistů. Účastníci svými našlapanými kilometry přispějí na terapeutickou zahradu Domova Kamélie v Bystřici nad Pernštejnem.

Číst více...

Vysočina zahajuje registraci ubytovatelů pro nabídku slev

hotel-4416515 1920Ubytovatelé se mohou registrovat do speciálního systému slev Kraje Vysočina od 1. července. Nabídka tisícikorunových poukazů pro veřejnost odstartuje 13. července.

Číst více...

Kraj odmění sty tisíci originální projekty k posílení atraktivity regionálního cestovního ruchu

the-value-of-the-4472291 960_720Až dva milióny korun je Kraj Vysočina připraven rozdělit jako finanční odměnu podnikatelům a dalším subjektům, kteří připraví originální nové nebo inovované produkty v oblasti cestovního ruchu, propojující atraktivity Kraje Vysočina. Soutěž s názvem Vysočina – nejlepší dovolená má pomoci rozhýbat regionální turistický trh po době koronavirové, dát impuls k objevování a nabídce nových zážitků, vybídnout region k propojování aktivit napříč územím a díky tomu udržet návštěvníky v regionu alespoň dvě a více nocí. 

Číst více...

Vysočinou za skleněnkou se vydají děti v nové hře

Poznámka 2020-05-26_104722Vydejte se s námi po stopách mistrů sklářů na Vysočině. Organizace Vysočina Tourism dětem připravila novou turistickou hru Vysočinou za skleněnkou, která startuje 1. června na Mezinárodní den dětí.

Číst více...

Kampaň Vysočina Tourism láká Čechy k dovolené na Vysočině

křižánkyCestovní ruch nejen na Vysočině v současné době potřebuje podporu víc než kdy jindy. Hned s počátkem koronavirové krize organizace Vysočina Tourism rozjela kampaň Dovolená doma, to je dovolená na Vysočině, kterou cílí na domácí turisty. Nabízí jim atraktivní místa a pobyty, podporuje ubytovací a stravovací zařízení i provozovatele turistických cílů.

Číst více...

Magazín Vysočina přináší tipy na domácí výlety i dovolenou

Výstřižek copyVyšlo nové číslo magazínu Vysočina z edice Look at it! Přináší cestovatelské tipy po městech, památkách, zajímavých místech a akcích, představuje přírodní bohatství, zcela jednoduše – zve k návštěvě Vysočiny. Zdarma je k dostání v turistických informačních centrech i jinde.

Číst více...

Nová posluchárna VŠPJ je ideálním místem pro konference

aulaVysočina má nové výukové centrum za téměř 187 milionů korun. Je jím posluchárna Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, jež významně obohacuje nabídku konferenčních zařízení v kraji.

Číst více...