Biatlon na Vysočině: Jak získat zlatou medaili v ubytování

338875707 748282530166315_7251716741314486478_nMistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě 2024 se nezastavitelně blíží. Pokud nechcete nocovat v iglú vedle stopy, máme pro vás plán! Abyste měli dostatek energie pro hlasitý pokřik na své oblíbené biatlonisty je důležité vybrat si vhodné ubytování. V tomto článku vám poradíme dostupné kapacity na Vysočině podle toho, jestli chcete být kousek od dění, trochu dál od ruchu nebo úplně v klidu. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, budete mít jistotu, že si užijete nezapomenutelný zážitek.

Zdroj fotografie: Biatlon Nové Město na Moravě

V centru dění

Pokud si myslíte, že nejbližší výhoda je ta nejlepší výhoda, pak jsou tyto tipy pro vás! Ubytování v dosahu jednoho kroku od biatlonových tratí a Vysočina areny vám zajistí, že o nic nepřijdete. Volné chvíle můžete vyplnit i lyžováním na jedné ze sjezdovek Žďárských vrchů. A kdo ví, možná se vám podaří přesvědčit nějakého biatlonového šampiona, aby si s vámi na chvíli vyměnil lyže.

Hotel Medlov

Hotel Zubr

Hotelový resort Šikland

Štíří důl

Hotel Leopold Račín

Untitled design 42

Někde uprostřed všeho

Pro ty, kteří chtějí mírnější adrenalin, ale stále s dostatkem vzrušení, nabízíme ubytování v dosahu odpovídajícím vzdálenosti našeho souseda s megafonem. Jedná se o ubytování v krátké dojezdové vzdálenosti, ale zároveň dostatečně daleko na to, abyste mohli objevovat krásy Vysočiny i mimo biatlonové klání. Užijte si lyžování ve dne a večer romantickou procházku pod hvězdami.

Hotel Vysočina

Hotel Na Statku

Mahlerův penzion Na Hradbách

Biatlon a k tomu něco navíc

Pokud si po celém dni straveném fanděním opravdu chcete najít klid a utéct na chvíli z celého biatlonového dění, následující tipy budou pro vás. Navíc vaše návštěva Vysočiny v období Mistrovství světa v biatlonu se nemusí nutně nést pouze ve znamení závodů na lyžích a střelbě na terč. Co takhle trošku odbočit od běžeckých tratí a poznat kouzlo Vysočiny mimo stadion?

Klášter Želiv

Vila Markéta

Hotel Kouty

Penzion H-Market

Ubytování máme - a co dál?

Předtím, než se pustíte do biatlonového víru, nezapomeňte prozkoumat i další poklady Vysočiny. Naše doporučení pro turistické cíle a akce mimo stadion najdete na webu Vysočina.eu. Zde objevíte nejlepší restaurace, malebné stezky, okouzlující památky a mnoho dalšího, co tato nádherná krajina nabízí. Přidání těchto zážitků k vašemu biatlonovému dobrodružství udělá váš pobyt na Vysočině ještě nezapomenutelnějším. Buďte připraveni na pestrý mix sportu, kultury a přírodních krás na tomto malém kousku ráje uprostřed České republiky!

Untitled design 48

Podrobné informace o Mistrovství světa v biatlonu naleznete zde.

Článek obsahuje aktuální informace k 16. 11. 2023.