Propagace svatebních míst na Vysočině

Pansky dvur_Telc_137Organizace Vysočina Tourism se od minulého roku zaměřuje na propagaci svatebních míst na Vysočině. Jaké jsou kroky, které podnikáme v rozvoji tohoto segmentu v roce 2023 se můžete dočíst v následujícím článku.

S propagací svatebních míst na Vysočině jsme nezaháleli. V prvních dvou měsících roku 2023 jsme se zaměřili na získání zájmu posluchačů mp3rádií po celé České republice. Rovněž došlo ke spuštění reklamní kampaně na sociálních sítích, konkrétně se jednalo o Facebook, Instagram a Pinterest. Tyto platformy jsou dnes nepostradatelným nástrojem pro oslovování cílové skupiny, a proto jsme se rozhodli využít jejich potenciál pro přilákání snoubenců. Kampaň také probíhala na Seznamu. O jednotlivých svatebních místech pravidelně dáváme vědět na našem Instagramu formou stories.

Vysočina svatba Žďár nad Sázavou 1080x1080 v1

Kromě databáze svatebních míst a svatebních koordinátorů jsme na našem webu vytvořili přehlednou databázi dodavatelů. Díky tomu je náš web užitečným zdrojem informací a inspirace pro páry, kteří plánují svatbu na Vysočině.

O svatbách na Vysočině se mohly čtenářky dozvědět z březnového vydání časopisu Perfect woman se svatebním speciálem. Na celé stránce časopisu jsme umístili reklamu, která lákala potenciální páry k zvážení Vysočiny jako svatební destinace. V březnu také vyšel článek na webu Prima Žena.

Vysočina svatba Lišenský dvůr 1080x1080 v1 1

Na podzim roku 2022 jsme zorganizovali první svatební trip, jehož cílem bylo představit svatebním koordinátorům z celé České republiky svatební místa na Vysočině. Všichni účastníci tripu byli okouzleni z atmosféry Zámku Žďár nad Sázavou, Za Vratama a Měšťanského pivovaru Polná. Letos jsme se rozhodli svatební trip zopakovat a rozšířit. Předcházelo mu Svatební setkání, díky kterému se profesionálové ve svatebním oboru dozvěděli novinky a trendy. Svatební koordinátoři tentokrát navštívili Panský dvůr Telč, Líšenský dvůr a Penzion Pohoda Nárameč. O květnovém Svatebním setkání a svatebním tripu se můžete dočíst v článku na webu MILE magazínu.