Svatby na Vysočině

Nevěsta v zahraděVysočina Tourism již od podzimu 2022 aktivně komunikuje svatby na Vysočině. Cílí na páry, které se zasnoubili a plánují svůj velký den.

Na webu www.vysocinasvatba.cz mohou snoubenci najít nejen nabídku prostor pro jejich svatbu, ale nově zde naleznou také dodavatele a svatební koordinátory.

“Chceme nastávajícím novomanželům usnadnit orientaci v nabídce svatebních míst, která se nacházejí v Kraji Vysočina, a zároveň ukázat, že právě u nás mohou najít místa, která je svou atmosférou okouzlí,“ říká ke kampani ředitelka Vysočina Tourism Oľga Königová.

V roce 2021 připravila Vysočina Tourism komunikaci s názvem „Svatba na Vysočině“ na Facebooku, Instagramu a Pinterestu. Zvolení sociálních sítí jako hlavního komunikačního kanálu se ukázalo jako výborný krok. Web se svatební nabídkou zaznamenal od září do prosince 2022 přes 6 000 návštěv.

Ohlasy na kampaň z řad podnikatelů byly velmi pozitivní a v průběhu kampaně se do projektu hlásila další a další zařízení. Ke konci roku 2022 bylo na webu k nalezení kolem 50 svatebních míst a počet stále roste.

“Vzhledem k úspěšnosti kampaně ‚Svatba na Vysočině‘ jsme se rozhodli v ní dále pokračovat a v lednu i v únoru se pro nás tato kampaň stala naprosto klíčovou,“ prozradila ředitelka Vysočina Tourism.

Aktuálně Vysočina Tourism spouští druhou vlnu kampaně, ve které jsou znovu využity sociální sítě. Nově je kampaň rozšířena o inzerci v rádiu a o inzerci v obsahové sítí na Seznamu. Celková hodnota kampaně dosahuje částky půl milionu korun.

Tím ovšem svatební aktivity Vytočina Tourism pro rok 2023 nekončí. Již v květnu bude realizován druhý press trip pro svatební koordinátory, kterým bude představeno několik míst a svoji práci koordinátorům představí dodavatelé výzdoby nebo také cateringu.