Je krajem vašeho srdce Vysočina? Dejte jí hlas v anketě

DSC 5353Užili jste si dovolenou nebo výlet doma, na Vysočině? Hlasujte pro ni v anketě Kraj mého srdce, a to až do 28. února 2022.

Kam na letní či zimní dovolenou, kam na výlety s dětmi, na koně, památky, do lázní, za zážitkem či tradicemi? Pokud se vám vybaví naše Vysočina, podpořte ji v online hlasování na webu Kam po Česku.

Ohlédněte se za svojí uplynulou sezonou pohledem turisty, návštěvníka nebo cestujícího a vyberte z osmi kategorií výletů ty, které vám nejlépe sedí právě na Vysočinu. Po hlasování budete zařazeni do soutěže o hodnotné ceny, jimiž jsou třeba pobyty v zámeckém hotelu, poukazy na divadelní představení, knihy, vstupenky do zábavních center či také produkt z Vysočiny v podobě tradiční francovky.

Výsledky ankety budou zveřejněny v březnovém vydání magazínu Kam po Česku a taktéž na portálu Kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny 18. března na veletrhu cestovního ruchu Holiday World a Region World.

Anketa Kraj mého srdce již desátým rokem mapuje oblibu jednotlivých krajů České republiky u laické i odborné veřejnosti. Její výsledky jsou pro nás podnětem, v jakých turistických oblastech si Vysočina vede dobře a kde by se mohla zlepšit.

-VT-