Máte zdařilý snímek bílé Vysočiny? Soutěžte o ceny

David Anděl_3_Bar._Vysočina_-_Zelená_hora_Žďár_nad_SázavouPodařilo se vám během uplynulé zimy zachytit svým fotoaparátem zasněženou Vysočinu? Pak je to docela úspěch. Podělte se o něj s námi.

Vysočina Tourism, příspěvková organizace, vyhlašuje fotosoutěž

BÍLÁ VYSOČINA

Máte čerstvý snímek hradu, zámku, rozhledny, kopce či údolí Vysočiny pod sněhovou pokrývkou? Pokud ano, posílejte své fotografie do 31. března 2020 na e-mail  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , soutěžte a vyhrajte.

Soutěžní fotografie zveřejníme na našem facebooku Dovolená na Vysočině. Vítězem se stane autor, jehož snímek získá nejvíc lajků.

Ceny pro vítěze:

  • 1. místo – 2 vstupenky do wellness Svatá Kateřina
  • 2. místo – 2 vstupenky na jakékoliv z pravidelných středečních večerních setkání CDF pro veřejnost
  • 3. místo – stolní hra Vysočina

Soutěžit může každý. Stačí, když zašle svou fotografii z vycházky, výletu či dovolené na jakékoliv oblíbené místo Vysočiny. Podmínkou je, že snímek musí být pořízen během zimy 2019/2020 na zasněžené Vysočině. Napište tedy ke své fotografii konkrétní místo a datum pořízení.

Posílejte maximálně 5 velkých fotografií ve formátu JPG s minimální velikostí 2 MB do 31. března 2020 na e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , ideálně přes úložiště www.uschovna.cz. Nezapomeňte napsat svoje jméno a příjmení, kontaktní e-mail, název fotografie, datum a místo pořízení. Vaše soutěžní snímky budou zveřejněny na našem facebooku Dovolená na Vysočině www.facebook.com/regionvysocina, kde proběhne hlasování od 1. do 7. dubna 2020. O třech výhercích rozhodnou počty lajků. Vyhlášení proběhne nejpozději 9. dubna, výherci budou informováni e-mailem.

pdfPodmínky soutěže