Ruští tour operátoři navštívili Vysočinu

Více než deset zástupců tour operátorů Uralské asociace turismu z ruského Jekatěrinburgu zavítalo 9. listopadu na Vysočinu. Nasáli atmosféru ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě, zastavili se ve Žďáře nad Sázavou a další zastávkou v programu byla Třebíč.

Ve Žďáru nad Sázavou měli na programu návštěvu rekonstruovaného poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře a nevynechali ani Muzeum nové generace na žďárském zámku. „Seznam navštívených památek UNESCO jsme rozšířili o Třebíč. Prohlédli si Dům Seligmanna Bauera, židovskou čtvrť i areál zámku s jedinečnou bazilikou sv. Prokopa," informovala Eva Nejezchlebová z Vysočina Tourism.

Činnost Vysočina Tourism

Vysočina Tourism jako krajská příspěvková organizace, propagující turistickou nabídku Vysočiny, zajišťuje tzv. fam tripy pro zástupce cestovních kanceláří s cílem představit region profesionálům z oblasti cestovního ruchu a inspirovat je k navázání spolupráce a vytvoření zájezdů na Vysočinu. Vysočina Tourism se podílí na organizaci hned několika fam tripů, ale i novinářských press tripů ročně.

  • Mgr. Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více informací Bc. Eva Nejezchlebová, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.