Užijte si letní prázdniny naplno s e-Turistickými novinami Vysočiny

e-noviny leto_2018Čistá, rozmanitá, venkovská, opravdová i chutná. To všechno pro vás může být Vysočina, která na léto chystá řadu jedinečných akcí. Vysočina Tourism připravila přehled všeho zajímavého a vy si tak na léto můžete pořídit praktického průvodce, který může plánovat za vás. E-turistické noviny Vysočiny vycházejí dnes a stáhnete je pod tímto odkazem. Pracovníci Vysočina Tourism připravili v pořadí 11. číslo novin. To nabízí přehled turistických novinek, zajímavostí i tipů na výlety a dovolené, samozřejmostí je kalendář kulturních, sportovních i společenských akcí seřazený chronologicky a geograficky.

„Noviny jsou takovou zážitkovou kuchařkou, ze které se dá vybrat jeden recept nebo se z ní dá vařit celé léto. Záleží, jak k ní lidé z Vysočiny i cestovatelé ze vzdálenějších regionů přistoupí," předává myšlenku Monika Brothánková z Vysočina Tourism a upozorňuje, že jde o rozsáhlý koncept, na jehož zpracování se podíleli pracovníci turistických informačních center z celé Vysočiny, ale také regionální podnikatelé v cestovním ruchu. „Nemáme a ani nemůžeme mít ambici obsáhnout veškeré letní aktivity, chceme však ukázat, že na Vysočině je možné strávit jeden báječný prodloužený víkend stejně jako celý týden nebo i měsíc. Máme co nabídnout a chceme to pyšně ukázat," doplnila Monika Brothánková.

V novinách se tak mimo jiné dočtete o nově otevřených expozicích, o plánovaném zpřístupnění prohlídkové trasy na hradě Roštejn nebo o oslavách 100 let české státnosti napříč celou Vysočinou. Noviny přináší tipy na cyklovýlety, na nejrůznější sportovní závody nebo akce a nechybí ani připomínka hudebních festivalů nebo koncertů. Noviny jsou také bohatou inspirací pro rodiny s dětmi, přinášejí spoustu tipů jak zabavit jejich ratolesti, zařídit jim nezapomenutelné zážitky a vyloudit na jejich tvářích úsměvy.

E-turistické noviny Vysočiny vycházejí dvakrát do roka, v zimním a v letním vydání od roku 2013. Letošní zimní vydání začne Vysočina Tourism připravovat hned po prázdninách, aby byl zimní průvodce všem zájemcům k dispozici ještě před koncem roku.
Jedenácté elektronické turistické noviny Vysočiny jsou k dispozici ke stažení na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz nebo na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism www.vysocinatourism.cz.

pdfNoviny si můžete zobrazit také zde.

Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.