Hlasujte v soutěži DestinaCZe 2018 a navštivte TOP místa Vysočiny

Zástupce z Vysočiny se probojoval do soutěže o TOP destinaci Česka DestinaCZe 2018. Až do 24. června 2018 může každý hlasovat na stránce www.ceskozemepribehu.cz/destinacze a v kategorii ČS 100 - Místa spojená s výročím založení Československa za Vysočinu podpořit Letohrádek Sv. Vojtěcha.

Soutěž pravidelně organizuje Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism a společně s Vysočina Tourism láká na výlety našim krásným čistým krajem.

„Každý hlasující může mezi svá tři oblíbená místa rozdělit zlatou, stříbrnou a bronzovou hvězdičku a věnovat je těm místům, kam se rád vrací " informoval ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že každý týden čekají na vítěze z řad hlasujících skvělé ceny. Hlavní výhrou je pak pobyt v dobově zařízeném pokoji Letohrádku Sv. Vojtěcha.

V loňském ročníků soutěže měla Vysočina hned dva kandidáty, do kategorie Eko-friendly se probojoval Alternátor - ekotechnické centrum Třebíč a v kategorii Česko jede soutěžila Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě.

„Novoměstský areál Vysočina Arena se stal populárním díky závodům světového poháru horských kol a biatlonu, které na Vysočinu přivedly i mistrovství světa. Vyžití tady najdou nejenom fanoušci profesionálních soutěží, také amatérští sportovci si přijdou na své" připomíná náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová s tím, že poslední květnový víkend 25. - 27. 5., Vysočina Arena opět ožije dalším ročníkem Světového poháru horských kol.