Blíží se uzávěrka zimní fotosoutěže Vysočina v pohybu

Posledních 10 dní mohou fotografové - amatéři i profesionálové zasílat své povedené zimní snímky do fotosoutěže Vysočina Tourism, tentokrát na téma Vysočina v pohybu. Autoři nejpovedenějších fotek můžou vyhrát ubytování v Barokní věži na Zámku Žďár nad Sázavou, jednodenní výlety do Šiklova mlýna nebo centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem. Soutěž končí 31. března.


Soutěžní fotografie můžete vidět na facebookovém profilu @regionvysocina (Dovolená na Vysočině) a zároveň hlasovat pro nejpovedenější snímek, který nakonec získá cenu veřejnosti a poukaz na jednodenní výlet pro čtyři osoby do Šiklova mlýna.

Zapojit se může úplně každý. „Těšíme se na průřez nejrůznějšími tématy. Příroda je v pohybu, lyžaři na svazích byli přes zimu v pohybu i procházky zimní krajinou představují přirozený pohyb," inspiruje na poslední chvíli Klára Čechová z Vysočina Tourism s tím, že podmínkou soutěže je, aby byly fotky prokazatelně pořízené na Vysočině. Ty nejlepší pak vybere porota složená ze zástupců Vysočina Tourism a foto odborníků.

Na Facebooku se bude o nejkrásnější soutěžní fotografii, která získá nejvíce reakcí, hlasovat až do 6. dubna, kdy bude v 10.00 hlasování ukončeno. „Vítěze soutěže budeme znát nejpozději 20. dubna, kdy je zveřejníme nejen na Facebooku, ale také na turistickém portále Kraje Vysočina www.region-vysocina.cz a samozřejmě informujeme přímo naše nejlepší fotografy, doplnil ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Maximálně můžete zaslat 6 fotografií ve formátu jpg o minimální velikost 2 MB. Společně s fotografiemi zašlete své jméno, příjmení, kontaktní email, mobil, název fotografie, místo pořízení a případně Váš komentář. Soutěžní snímky zasílejte přes Úschovnu (www.uschovna.cz) na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . „Detailní podmínky soutěže najdou zájemci na turistickém portále www.region-vysocina.cz/prilohy/vysocina_v_pohybu.pdf," uzavřela Klára Čechová.

Vysočina Tourism děkuje všem partnerům soutěže, kteří se rozhodli věnovat ceny vítězům: Zámku ve Žďáře nad Sázavou, zábavnímu areálu Šiklův mlýn a centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem.

docxVYSOCINA V POHYBU - propozice

Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více informací Klára Čechová, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.