Netradiční dovolenou zažijete na Vysočině

21057Ubytování v korunách stromů, na posedu, ve včelíně či domku nad vodou zažijete na Vysočině. Vysočina Tourism láká návštěvníky na dobrodružnou dovolenou. Na svém turistickém portále nabízí přehled netradičního ubytování.

Vysočina těží z toho, že je venkovským, řídce osídleným krajem s malebnou přírodou a rozšiřuje svou nabídku netradičního ubytování. Ubytovatelé z Vysočiny tak pohotově zareagovali na současný trend, kdy lidé hledají klid a pohodu v lůně přírody, a přitom chtějí vyzkoušet něco nového, neotřelého. „Vznikly tady dvě desítky míst, kde se lze ubytovat mimo civilizaci v lese, na stromě, na vodě, na louce, a to s maximálním pohodlím. A stále přibývají další. Jejich představení návštěvníkům z celé České republiky je cílem naší kampaně,“ říká ředitelka Vysočina Tourism Oľga Königová.

Zájemci o netradiční ubytování na Vysočině najdou seznam všech ubytovacích zařízení na turistickém portále vysocina.eu. Vedle spaní v domku na stromě, v létající chatičce, v lesním apartmánu se saunou na vodní hladině, vinné maringotce, na posedu, ve včelínu či na peci jsou tu i další tipy. Strávení netradiční dovolené nabízejí i chaloupky v pohádkové vesničce, letohrádek s pokoji v prvorepublikovém stylu nebo mlýn s pokoji ve stylu námořnickém, provence i honáckém.

Martina Strnadová
Vysočina Tourism