Nové vydání e-Turistických novin přináší tipy na zimní zážitky na Vysočině

elektronické noviny_pracovni_verzeaPředstavujeme vám zimní vydání e-Turistických novin Vysočiny. Přinášíme v něm tipy, kam vyrazit za zážitky. Nechybí pozvánky do měst a obcí ani velký přehled vánočních programů a adventních akcí.

Celá publikace ke stažení pdfzde.

V e-Turistických novinách si každý najde to své. Sportovci získají tipy na běžkařské tratě nebo sjezdovky. „Vysočina nabízí široké spektrum zimního vyžití, a to za každého počasí. Nabídka je opravdu pestrá," přibližuje Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.
Na pětapadesáti online stránkách si turisté nebo návštěvníci Vysočiny udělají přehled o dění v regionu v předvánočním, vánočním i novoročním čase, třeba si podle něj naplánují prodloužený víkend nebo týdenní dovolenou. „Nemůžeme obsáhnout všechny události, ale pokusili jsme se ukázat, že Vysočina má co nabídnout a že stojí za to ji navštívit. Noviny pak pomůžou se získáním přehledu a výběrem té správné aktivity nebo akce pro vás," doplňuje Michal Plaček z Vysočina Tourism s tím, že obsah tvořili nejen pracovníci turistických informačních center na Vysočině, provozovatelé jednotlivých atraktivit, ale i další partneři z celé Vysočiny.

Online noviny mají na Vysočině několikaletou tradici, připravuje je příspěvková organizace Vysočina Tourism, vycházejí dvakrát do roka a aktuálně je k přečtení jejich čtrnácté vydání.