Inspirujte se letními turistickými novinami na Vysočině

Stránky z_elektronické_noviny_final_leto_2019Čistá, rozmanitá, venkovská, opravdová i chutná. To všechno pro vás může být Vysočina, která na léto chystá řadu jedinečných akcí. Vysočina Tourism připravila přehled všeho zajímavého a vy si tak na léto můžete pořídit praktického průvodce, který může plánovat za vás. Turistické noviny vycházejí v elektronické podobě dnes a stáhnete je pod tímto odkazem.

Pracovníci Vysočina Tourism připravili v pořadí 13. číslo novin. To nabízí přehled turistických novinek, zajímavostí i tipů na výlety a dovolené, samozřejmostí je kalendář kulturních, sportovních i společenských akcí.

„Turistické e-noviny jsou rozsáhlý koncept, na jehož zpracování se podíleli pracovníci informačních center z celé Vysočiny, ale také regionální podnikatelé v cestovním ruchu. „Naším cílem je nabídnout širokou škálu letních aktivit, kterých je v našem kraji opravdu mnoho,“ informoval Michal Plaček z organizace Vysočina Tourism.

V novinách se tak mimo jiné dočtete o nově otevřených expozicích, o doplněných exponátech a mnohém dalším. Noviny přinášejí tipy na cyklovýlety, na nejrůznější sportovní závody nebo akce a nechybí ani připomínka hudebních festivalů nebo koncertů. Noviny zároveň slouží jako bohatá inspirace pro rodiny s dětmi, přinášejí spoustu tipů, jak zabavit jejich ratolesti a zařídit jim nezapomenutelné zážitky.

E-turistické noviny Vysočiny vycházejí dvakrát do roka, v zimním a v letním vydání od roku 2013. Letošní zimní vydání začne Vysočina Tourism připravovat hned po prázdninách, aby zimní průvodce byl k dispozici všem zájemcům ještě před koncem roku.
Turistické e- noviny Vysočiny jsou k dispozici ke stažení na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism.