Brožura Kempy na Vysočině získala 1. místo v soutěži TURISTPROPAG

thumb Kempy na Vysocine uvodni fotoÚspěch v soutěžní přehlídce turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG zaznamenala brožura Kempy na Vysočině, která se v kategorii propagační leták ubytovacího zařízení umístila na 1.místě.

Výsledky 4. ročníku soutěžní přehlídky vyhlásili organizátoři v závěru minulého týdne na výstavišti v Lysé nad Labem, kde se konal veletrh Regiony České republiky a k němu již neodmyslitelně patří soutěž Turist Propag s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů.

Vysočina Tourism vybrala v pěti okresech 38 kempů, které poskytují potřebné vybavení, služby a rovněž zázemí pro rodiny s dětmi.

“Řada dovolenkářů se nasytila svobody vycestovat na dovolenou za hranice a začínají se vracet do kvalitních českých kempů. Upřednostňují kvalitní gastronomii, vlastní sociální zařízení nebo třeba možnost zaparkovaní maringotky. Vysočina se dlouhodobě řadí k ekologicky nejčistším oblastem v České republice a kempování má u nás na Vysočině již tradiční místo.” dodává Eva Nejezchlebová.

Smyslem prestižní soutěže, kterou pořádá vydavatelství C. O. T. Media ve spolupráci s redakcí a portálem KAM po Česku je upozornit na výjimečné propagační materiály z různých segmentů turismu a tím přispět ke zkvalitnění nabídky a úrovně služeb v cestovním ruchu České republiky.