Vysočina Tourism prezentovala turistickou nabídku na veletrhu Infotour a cykloturistika v Hradci Králové

IMG 3947Ve dnech 8. - 9. března 2019 se konal v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové již 20. ročník veletrhu Infotour a Cykloturistika. Návštěvníci zde našli široké spektrum nabídky turistických možností nejen z celé České republiky, ale i ze zahraničí.

„Jelikož je tento veletrh zaměřen na cykloturistiku, lázeňství, zajímavosti měst a regionů z tuzemska i zahraničí, je největší zájem o veškeré cyklo-materiály a pěší turistiku. Návštěvníky však zajímají i další z našich publikací, jako například Památky UNESCO, TOP atraktivity, ale i nová publikace Filmová Vysočina," informuje Michal Plaček z organizace Vysočina Tourism.

Vedle klasického prezentačního stánku měla Vysočina Tourism  k dispozici také samostatný stánek EuroVelo 13. Tato dálková cyklotrasa vede od Barentsova moře na norsko-ruské hranici až k Černému moři. V rámci projektu Kultura a příroda na Zeleném pásu je Vysočina Tourism součástí destinačních organizací, které mají za úkol propagovat úsek dlouhý přes 300km procházející podél hranic Rakouskem a Českou republikou.