Vysočina Tourism získala další ocenění na Holiday World 2019

thumb IMG 3635Vysočina Tourism rozšířila svoji sbírku o další ocenění z veletrhu cestovního ruchu v Praze, kde získala pomyslnou bronzovou medaili v kategorii Nejzajímavější propagační materiál.

Vysočina měla i letos svůj prezentační stánek na veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2019 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Kraj Vysočina reprezentovalo na veletrhu celkem deset stánků z jednotlivých informačních center z Vysočiny. I přes velkou konkurenci získala Vysočina Tourism ocenění v kategorii Nejzajímavější propagační materiál. Byla přihlášena sada sedmi publikací, které v minulém roce byly vydány a to: Kempy, Pivovary, Kalendář akcí 2019, Top atraktivity, Hrady a zámky, Cykloregion Vysočina a Vysočina Filmová. Ocenění převzal ředitel krajské příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

„Výsledkem ankety jsem velmi potěšen, jelikož zde bylo nespočet kvalitních propagačních materiálů, a že jsme se umístili na krásném třetím místě, dokazuje, že svoji práci děláme dobře," konstatoval Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.

Na prvním místě se umístil Královehradecký kraj, za nápaditý soubor materiálů zdůrazňujících nejen atraktivity Královéhradeckého kraje, ale obsahující i tipy na výlety a návštěvy památek a upozorňující na regionální potraviny. Druhé místo obsadili kolegové z Nitranského kraje za působivou 3D upoutávku v luxusním a praktickém obalu.

IMG 3552_opMaskotem Kraje Vysočiny byl zajíc, který každého návštěvníka vítal a vždy jim vykouzlil úsměv na tváři, především u těch nejmenších.