Cestujte po Vysočině a vyhrajte pobyt na Haškově Lipnici

Od května můžete cestovat po Vysočině a přitom se zapojit do poznávací, cestovatelské soutěže určené všem, kteří rádi odhalují krásy nových míst. K poznání je 29 soutěžních míst po Vysočině. Pokud během léta navštívíte alespoň pět z nich, můžete vyhrát pobyt na Haškově Lipnici nad Sázavou. Organizace Vysočina Tourism je jedním z partnerů projektu.


Velká letní soutěž s názvem Hurá po Vysočině a Kraji Jihočeském je určená všem, kteří rádi cestují a léto chtějí strávit poznáváním Vysočiny i našich jižních sousedů. Od začátku května až do 5. září stačí zavítat například do Šlakhamru ve Žďáře nad Sázavou, do Muzea veteránů aut Tatra v Bystřici nad Pernštejnem, do Muzea Tři oříšky pro Popelku v Počátkách, do Selského muzea Michalův statek v Pohledi u Světlé nad Sázavou nebo do Strašidelného bludiště Jihlava a dalších 24 míst po Vysočině. Následně získat minimálně pět potvrzení do Hrací karty, kterou soutěžící za symbolických deset korun zakoupí na všech soutěžních místech nebo v turistických informačních centrech Vysočiny, stránku s navštívenkami odeslat a čekat pozvánku na veřejné losování výherců. „Hlavní výhrou je pobytový poukaz v Haškově Lipnici nad Sázavou a další slevové a pobytové poukazy, které vítěze podpoří v dalším cestování," prozradil organizátor soutěže Aleš Dvořák, který provozuje Strašidelné bludiště a Jihlavskou šatlavu.

Příspěvková organizace Vysočina Tourism, která propaguje aktivity cestovního ruchu na Vysočině a má za cíl prosadit Kraj Vysočina na trhu cestovního ruchu v Česku i v zahraničí, podobné projekty vítá. „Cílem je ukázat, že na Vysočině mám řadu krásných míst, které stojí za to navštívit, vidět je nebo je prožít a právě soutěž Hurá po Vysočině a Kraji Jihočeském láká na několik takových míst," uvedl na závěr ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

jpgpravidla_souteze_bludiste.jpg