Velká letní fotosoutěž Letní barokní Vysočina hledá nejlepší fotografy regionu

photographer-2572904 1920Každý, kdo rád fotí, se může od středy 24. května zapojit do velké fotosoutěže Letní barokní Vysočina. Vyhlašuje ji příspěvková organizace Vysočina Tourism, která se těší na povedené fotografie barokních památek, přírody, snímky z výletu nebo dovolené na Vysočině a předem upozorňuje na to, že fantazii se meze rozhodně nekladou.

„Fotosoutěž jsme rozdělili do dvou kategorií. Vzhledem k letos vyhlášenému Roku baroka bude první částí Barokní Vysočina a druhou kategorii představuje Letní Vysočina. Do každé je možné zaslat celkem šest snímků, konkrétně na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , očekávat výrok poroty a následně si užít hodnotné ceny," vysvětluje ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že ve hře je ubytování v Barokní věži na zámku ve Žďáře nad Sázavou, hodnotný poukaz do areálu Šiklův mlýn, rodinné poukazy do zábavního parku Robinson v Jihlavě a ekotechnického centra Alternátor v Třebíči, roční vstupenka do Centra Eden v Bystřici nad Pernštejnem nebo rodinné vstupné do podzemí v Telči.
„Hledáme také nejoblíbenější fotografii veřejnosti, která získá nejvíce reakcí na Facebooku. Její autor si i s rodinou užije zábavu v Šiklově mlýně s obědem," prozradila Klára Čechová z Vysočina Tourism.

Soutěžící mohou své soutěžní fotografie zasílat až do 6. srpna přes Úschovnu na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Snímky Vysočina Tourism zveřejní na facebookovém profilu @regionvysocina, kde se utkají o cenu veřejnosti, a dále budou ke zhlédnutí na webu www.baroknivysocina.cz. Vyhlášení celé soutěže se uskuteční nejpozději 15. srpna.

Vysočina Tourism děkuje všem partnerům soutěže, kteří se rozhodli věnovat ceny vítězům: Zámku ve Žďáře nad Sázavou, zábavnímu areálu Šiklův mlýn a strašidelnému zámku Draxmoor v Dolní Rožínce, parku Robinson v Jihlavě, ekotechnickému centru Alternátor v Třebíči, centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem i městu Telč.

Detailní podmínky soutěže ke stažení:

pdfÚplná pravidla fotosoutěže

pdfPodmínky soutěže

  • Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více informací Klára Čechová, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.