Anketa zvolí Informační centrum roku, podpořte turistické stánky z Vysočiny

Až do 31. srpna je možné hlasovat v dalším ročníku prestižní ankety Informační centrum roku. Jejím vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR, nově ve spolupráci s Vydavatelství KAM po Česku. Výsledky ankety určí nej centrum z celkem 422 přihlášených, v případě Vysočiny je možné vybírat z 35 turistických informačních center.


Anketa je určená široké laické i odborné veřejnosti. Oproti minulým ročníkům se prodlužuje doba hlasování, od 20. června do 31. srpna. Hlasovat je možné z jedné IP adresy ve všech čtrnácti krajích, pouze pro jedno TIC v kraji. „V případě Vysočiny můžou hlasující vybírat z 35 míst, která zajišťují servis turistům. U každého centra jsou k dispozici detaily v podobě kontaktních údajů, užitečných informací, jako je návštěvnost, a najdete tam také fotogalerii, přehled získaných certifikátů a ocenění nebo prezentaci distribuovaných periodik a propagačních materiálů," informoval ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že nechybí přehled poskytovaných služeb i otevírací doba jednotlivých zařízení.

Letošní ročník ankety prezentuje celkem 422 certifikovaných turistických informačních center. Více informací o projektu - anketě Informační centrum roku je možné získat na webových stránkách www.kampocesku.cz, www.aticcr.cz a na portálech se zaměřením na cestování a turistiku.

Na Vysočině funguje 48 turistických informačních center, některá pouze sezónně, jako například centrum v Kramolíně nebo Koněšíně. Přehled všech turistických informačních center a jejich otevírací dobu najdete na: http://www.region-vysocina.cz/infocentra/.

  • Zpráva zpracována z podkladů Vydavatelství KAM po Česku a Asociace turistických informačních center ČR
  • Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.