Hlasujte v soutěži DestinaCZe 2017 a navštivte TOP místa Vysočiny

DestinaCZeVysočina má v soutěži o TOP destinace Česka DestinaCZe 2017 dvě želízka v ohni. Až do 29. října může každý hlasovat na stránce www.ceskozemepribehu.cz/destinacze a za Vysočinu podpořit Vysočina Arenu v Novém Městě na Moravě za kategorii Česko jede a Alternátor - ekotechnické centrum Třebíč za kategorii Eko-friendly.

Soutěž pravidelně organizuje Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism a společně s Vysočina Tourism láká na podzimní výlety našim krásným čistým krajem.

„Každý hlasující může mezi svá tři oblíbená místa rozdělit zlatou, stříbrnou a bronzovou hvězdičku a věnovat je těm místům, kam se rád vrací," informoval ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že každý týden čekají na vítěze z řad hlasujících skvělé ceny. Hlavní výhrou je pobyt ve svatebním apartmá na zámku Mitrowicz.

Zvídavým turistům nesmí uniknout jedinečná expozice třebíčského ekotechnického centra Alternátor, které vábí na zajímavé experimenty s přírodními jevy. V podzimním itineráři by neměla chybět ani Vysočina Arena, která přímo vyzývá k jedinečným sportovním zážitkům. „Novoměstský areál Vysočina Arena se stal populárním díky závodům světového poháru horských kol a biatlonu, které na Vysočinu přivedly i mistrovství světa. Vyžití tady najdou nejenom fanoušci profesionálních soutěží, také amatérští sportovci si přijdou na své," připomíná náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová.

Vyhlášení vítězů se uskuteční 15. listopadu v Táboře.

  • Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.