Magazín Zima na Vysočině zve za zážitky

zimanavysocineVydejte se za krásami zimní Vysočiny. Láká dalšího číslo turistického magazínu Zima na Vysočině, který právě dnes, v pátek 16. listopadu, vychází jako příloha deníku MF Dnes. Ve spolupráci s tímto mediálním partnerem ho vydává krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism. Ve schránkách ho najdou předplatitelé v Kraji Vysočina i ve všech sousedních krajích - Středočeském, Jihočeském, Jihomoravském a Pardubickém kraji. Pokud se k vám nedostal v tištěné podobě, můžete si ho pod tímto odkazem stáhnout a inspirovat se tipy, jak si užít zimu na Vysočině.

Magazín Zima na Vysočině vychází po třetí a navazuje na také v pořadí třetí úspěšné letní číslo. „Přinášíme tipy, kam se na Vysočině vydat, když zrovna nepřeje počasí a sníh přírodu Českomoravské vrchoviny zatím nezahalil," prozrazuje ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že nechybí tradiční pozvánka na to nejzajímavější do krajských muzeí a galerií a vánočně se můžete naladit s pohádkami z Vysočiny.

V magazínu najdou čtenáři mapku Vysočiny s vyznačenými lyžařskými areály, zimními stadiony, bazény i dalšími tipy na místa, která stojí za to navštívit na Vysočině i v zimě. Tištěný časopis dává zároveň prostor k prezentaci měst, obcí, služeb partnerů z řad subjektů cestovního ruchu i turistických míst z celé Vysočiny. K návštěvě vyzývá například destinace Koruna Vysočiny. Tipy na výlet přináší Žďár nad Sázavou, na běžky zve Novoměstsko, zamilovat si můžete Třebíčsko, součástí magazínu jsou také pozvánky do Jihlavy, Telče, Želiva nebo do lyžařského areálu Šacberk a nechybí ani tipy na příjemné restaurace a útulné penziony.

Pokud nejste předplatiteli deníku, pdfstáhněte si magazín v elektronické podobě pod tímto odkazem.

Tipy na zimní zážitky a vánoční akce získají také čtenáři týdeníku 5plus2 na Vysočině, kde vyjde magazín jako příloha, a celý měsíc bude online verze magazínu dostupná na zpravodajském serveru iDNES.cz v krajské části Jihlava.

Tištěný turistický magazín v počtu přibližně 60 tisíc výtisků vydává příspěvková organizace Vysočina Tourism ve spolupráci s Mediální skupinou MAFRA.

Více informací Monika Brothánková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Vysočina Tourism, p. o.