Novinky pro rok 2019 na setkání pracovníků TIC Kraje Vysočina

Změny v systému podpory turistických informačních center v Kraji Vysočina byly hlavním bodem setkání pracovníků TIC Kraje Vysočina v závěru ledna letošního roku. Součástí programu byly také nové aktivity a plány organizace Vysočina Tourism.

Program na podporu činnosti turistických informačních center v Kraji Vysočina pod názvem Turistická informační centra 2019 je od letošního roku realizován v rámci Fondu Vysočiny. Bližší informace získáte v přiložené prezentaci a na nových webových stránkách Fondu Vysočiny

Významnou novinkou je také nový turistický portál Vysočiny www.vysocina.eu. Na setkání se probíraly možnosti přístupů a administrace částí obsahu ze strany turistických informačních center i provozovatelů jednotlivých turistických atraktivit na Vysočině. „Mimo jiného jsme představili grafický manuál značky a vizuálního stylu Vysočiny, tzv. point, který používáme v komunikačních výstupech podporujících oblast cestovního ruchu na Vysočině,“ informoval ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Na závěr setkání proběhla diskuze, zástupci turistických informačních center pozvali své kolegy na významné kulturní, společenské i sportovní akce a již tradičně si navzájem vyměnili tištěné materiály, kterými doplní nabídku ve svých působištích.

pdfPrezentace Vysočina Tourism

pdfPrezentace_Fond Vysočiny

  • Více informací Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.