Vysočina Convention Bureau na Event Festu v Praze

Zástupci nejrůznějších firem zavítali v polovině března do pražských Holešovic, aby načerpali inspiraci, kde pořádat firemní setkání, konference, školení i teambuildingové aktivity. Vysočina Convention Bureau, která má prezentaci nabídky konferenčních prostor a služeb na Vysočině na starosti, byla u toho a na eventovém festivalu Event Fest návštěvníkům představovala nejvhodnější možnosti šité na míru.

„Vysočina má skvělou polohu, ze všech koutů republiky je to zhruba stejně daleko. Najdete tady ty nejlepší podmínky pro pořádání konferencí, seminářů, firemních akcí i eventů, což potvrzují i statistiky. Ve srovnání s ostatními regiony, pokud pomineme nejsilnější Prahu, jsme na druhém místě co do počtu uspořádaných akcí v oblasti konferenčního cestovního ruchu v Česku," připomněla Jana Caklová z Vysočina Convention Bureau, která spadá pod krajskou příspěvkovou organizaci Vysočina Tourism.

Přínosem podobných osobních prezentací je zpětná vazba od firemních zákazníků, získání nových kontaktů i prohloubení stávajících, možnost akvizic přímo na místě a posílení brandu Vysočina Convention Bureau na trhu. Návštěvníci těchto akcí se inspirují pro své plánované eventy, sledují trendy a rádi získají informace o atraktivních nabídkách od vystavovatelů.

Vysočina Convention Bureau se podobných akcí účastní několikrát do roka. Jejím cílem je užší propojení eventové komunity, která chce mít přehled o bohaté škále konferenčních prostor a služeb na Vysočině.

Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více informací Jana Caklová, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.