Analytické, propagační a uživatelské nástroje v prostředí Google

55504324 1962305110559003_8710156718094417920_nVT velka EU

První část semináře zaměřeného na možnosti využití nástrojů v prostředí Google se uskutečnila ve čtvrtek 21. března 2019 v Dělnickém domě v Jihlavě. Kurz absolvovalo celkem 19 účastníků, kteří se dozvěděli nejdůležitější informace a praktické postupy jak být v zobrazování nepopulárnějšího vyhledávače na světě více vidět a jak splňovat všechny náležitosti pro co nejrelevantnější výsledky vyhledávání.

Kurz byl rozdělen do několika bloků, v první části bylo důkladně popsáno prostředí Google Tools a jejich praktický význam. Plynule se potom pokračovalo na problematiku SEO a optimalizaci webových stránek. Mezi další body programu byly Google nástroje, Google Search Console, Google Moje Firma, Google Maps a jiné dílčí části.

Během kurzu probíhala i praktická ukázka, při které si účastníci mohli některé kroky sami vyzkoušet.

Také tento seminář byl součástí výstupů projektu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro programové období 2014-2020 „Památky žijí", číslo projektu: ATCZ31.

Cílem projektu Památky žijí, jehož realizace skončí se závěrem letošního roku, je zlepšit přístup a propagaci kulturního dědictví v regionech Jižní Čechy, Vysočina a také dvou příhraničních rakouských regionech. Vysočina Tourism je jedním z pěti projektových partnerů.

  • Více informací Jana Caklová, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prezentace ke stažení pdfzde.

VT velka EU