Setkání pracovníků TIC a zástupců organizací destinačního managementu Kraje Vysočina

Setkani TIC_2018Setkání pracovníků turistických informačních center a zástupců oblastních organizací destinačního managementu Kraje Vysočina uspořádala příspěvková organizace Vysočina Tourism ve čtvrtek 24. května na krajském úřadě v Jihlavě.

Jednání se zúčastnilo na čtyřicet odborníků na cestovní ruch, náměstkyně hejtmana Jana Fischerová, vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu Kraje Vysočina Ladislav Seidl a také zástupci krajských příspěvkových organizací z oblasti kultury, kteří přiblížili novinky nadcházející sezony a upozornili na významné připravované akce.

Cílem setkání bylo seznámit účastníky s aktualitami týkajícími se Zásad na podporu TIC v Kraji Vysočina, informacemi o aktivitách a plánech nejen organizace Vysočina Tourism, ale také dalších příspěvkových organizací na úseku kultury. Součástí programu byly také příklady dobré praxe z oblasti destinačního managementu v Kraji Vysočina.

Na závěr setkání proběhla diskuze, zástupci turistických informačních center pozvali své kolegy na významné kulturní, společenské i sportovní akce a již tradičně si navzájem vyměnili tištěné materiály, kterými doplní nabídku ve svých působištích.

Seminář se uskutečnil za finanční podpory Evropského fondu pro regionální rozvoj Interreg Rakousko – Česká republika.

pdfPrezentace Vysočina Tourism

  • Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VT velka EU