Bannery pro odkaz na turistický portál na webové stránky TIC

300x250 pxV roce 2018 v rámci Zásad Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací na podporu činnosti turistických informačních center byla stanovena ve Smlouvě o poskytnutí dotace povinnost ve formě umístit na své webové stránky (nebo stránky zřizovatele) aktivní prolink na Turistický portál Vysočiny. Tato povinnost je ve fázi příjmu žádostí o dotaci v roce 2019 převzata formou doporučení také do nového dotačního programu na podporu činnosti TIC „Turistická informační centra 2019", který definuje v rámci specifických kritérií hodnocení žádosti doporučení na využívání aktivního prolinku na Turistický portál Vysočiny, nově www.vysocina.eu.

zipBannery ke stažení zde

Konkrétní definice doporučení:
TIC má na webových stránkách (vlastních nebo zřizovatele) uveden aktivní prolink na Turistický portál Vysočiny (bodové rozpětí 0-4)
0 bodů – aktivní prolink není uveden
2 body – uveden je pouze aktivní prolink formou textu či jinou formou
4 body – uveden je aktivní prolink formou stanoveného banneru s červeným pointem

Program: TURISTICKÁ INFORMAČNÍ CENTRA 2019

Detaily k dotačnímu programu získáte na nových webových stránkách www.fondvysociny.cz.
Účelem poskytovaných finančních prostředků je podpora standardizace, zkvalitňování a rozšiřování služeb poskytovaných turistickými informačními centry v Kraji Vysočina v oblasti cestovního ruchu, a to z důvodu zlepšení informovanosti o turistické nabídce kraje a zvýšení návštěvnosti Kraje Vysočina.

  • Více informací Mgr. Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více informací k programu Ing. Zuzana Vondráková, Krajský úřad Kraje Vysočina, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.