Pozvání na setkání pracovníků turistických informačních center Kraje Vysočina

Setkani TIC3Srdečně zveme na setkání pracovníků turistických informačních center Kraje Vysočina, které se uskuteční 23. ledna 2019 od 8.30 v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, zasedací místnost B 3.16.

Cílem setkání je zejména seznámit  zástupce TIC z Vysočiny s aktuální výzvou k předkládání projektů do nového Programu na podporu činnosti turistických informačních center v Kraji Vysočina „TURISTICKÁ INFORMAČNÍ CENTRA 2019", který je od letošního roku realizován v rámci Fondu Vysočiny.

Účastníky tradičně seznámíme s informacemi o aktivitách a plánech organizace Vysočina Tourism a představíme grafický manuál značky a vizuálního stylu Vysočiny (tzv. „point"), používané v komunikačních výstupech podporujících oblast cestovního ruchu na Vysočině. Prostor pro setkání chceme využít i k představení nového turistického portálu Vysočiny www.vysocina.eu s akcentem na možnosti přístupů a administrace částí jeho obsahu ze strany TIC. Jako vždy budou mít účastníci možnost vzájemně sdílet novinky a zkušenosti z každodenní činnosti.

Svoji účast na setkání potvrďte, prosím, nejpozději do 18. ledna 2019 na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Za celou organizaci Vysočina Tourism, kolegy z Krajského úřadu Kraje Vysočina a samozřejmě v neposlední řadě náměstkyni hejtmana Kraje Vysočina Janu Fischerovou se na setkání s Vámi těší

Tomáš Čihák
ředitel

Vysočina Tourism, příspěvková organizace
Na Stoupách 144/3
586 01 Jihlava

mobil: + 420 732 650 158
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.vysocinatourism.cz
www.vysocina.eu
www.facebook.com/regionvysocina

pdfPozvánka ke stažení