Vysočina Tourism zve na odborné semináře k cykloturistice

DSC 5609

ICT LOGO CZ COLOR op

Vysočina Tourism bude během února realizovat v Jihlavě a Třebíči dva odborné semináře, které mají za cíl seznámit zájemce se systémem značení a marketingu cyklistických tras v ČR a na Vysočině a taktéž motivovat provozovatele služeb k zavedení certifikace Cyklisté vítáni.

„Slova se ujmou přední odborníci na cykloturistiku z řad Evropské cyklistické federace a Partnerství o.p.s., na závěr vystoupí krajský cyklokoordinátor, který posluchače seznámí s aktuálním grantovým programem Cyklodoprava a cykloturistika 2019 z Fondu Vysočiny,“ prozradila Eva Nejezchlebová, která má organizace seminářů na starosti. Místa pro semináře nebyla zvolena náhodně. Jihlavou a Třebíčí vedou frekventované cyklotrasy č. 16, resp. 26, které navazují na dálkovou cyklotrasu EuroVelo 13, označovanou též za Stezku železné opony.

Semináře jsou realizovány v rámci projektu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro programové období 2014-2020 „Kultura a příroda na Zeleném pásu", číslo projektu: ATCZ74”.

 

Seminář je zdarma.

 

Téma semináře:                 Cyklisté vítáni – rozvoj cykloturistiky a služeb pro cyklisty

Termín a místo konání:   pdf18. února, Hotel Villa Eden, Jihlava

                                               pdf20. února, Hotel Atom, Třebíč

 

Kontakt v případě zájmu:

  • Eva Nejezchlebová, Vysočina Tourism, p. o.,
    e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.