Sdělení pro ubytovací zařízení vhodná pro cyklisty

Vážení provozovatelé ubytovacích zařízení,

organizace Vysočina Tourism plánuje vydávat informační leták „Ubytování pro cyklisty". Tato publikace je součástí projektu „Kultura a příroda na Zeleném pásu" a souhrnně prezentuje nabídku ubytovacích zařízení podél cyklotras č. 16 a 26 vedoucí z evropské cyklotrasy Eurovelo 13 (tzv. Stezka železné opony) a monitoruje ta ubytovací zařízení, která jsou vhodná pro cyklisty, především svým technickým zázemím.

Do výběru, na rubovou stranu mapky, budeme zveřejňovat přehled ubytovacích zařízení, která splňují následující požadavky:

a) leží svojí polohou v maximální vzdálenosti 10 km od cyklotrasy 16 (v úseku Slavonice - Jihlava) a cyklotrasy č. 26.
b) disponují kolárnou (za kolárnu se nepovažuje prostor určený k jiným účelům).

Prezentace vašeho ubytovacího zařízení je bezplatná. Mapa bude vydána v nákladu 12 tisíc kusů v češtině, 5 tis. kusů v angličtině a 5 tis. kusů v němčině a distribuována na území kraje, na veletrzích cestovního ruchu jak doma, tak v zahraničí, především v Rakousku.

Za účelem získání potřebných informací nalezneme strukturované údaje na vašem webu (adresa, kontakt, telefon spolu s fotografií). Pokud nastaly změny v těchto údajích, nebo si přejete zveřejnit fotku konkrétní, prosím o stručné sdělení této skutečnosti.

Stejně tak prosím o informaci v případě, že o prezentaci v letáku nemáte zájem.

Projekt je realizován v rámci Programu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro programové období 2014-2020, číslo projektu: ATCZ74.

Případné dotazy Vám zodpoví Eva Nejezchlebová na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle +420 603 488 100

pdfDokument ke stažení

interreg-eu-iron-logo