Na první etapu Křížem krážem Vysočinou na kole se vydala padesátka cyklistů
Dnes (v pátek 7. července) před desátou hodinou dopolední vyjelo zhruba padesát cyklistů na své první putování po Vysočině. Start 10. ročníku akce Křížem krážem Vysočinou na kole 2017, kterou pořádá příspěvková organizace Vysočina Tourism, hostilo jihlavské Masarykovo náměstí. Cyklistické nadšence neodradil ani ranní déšť, první den to vezmou přes Pístov, Třešť, Pavlov, poobědvají v Hladově a dál pojedou přes Rozsíčky, Zvolenovice až do Telče.











