Aktuality z veletrhů

Vysočina bude mít na veletrhu Holiday World vlastní „filmovou“ expozici

Holiday 2018Prezentace Vysočiny na veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2019 se ponese ve filmovém duchu. Rok 2019 je v kraji uprostřed České republiky rokem Filmové Vysočiny.

Číst více...

Vysočina Tourism na veletrhu REGIONTOUR v Brně představila rok Filmové Vysočiny

Brno 1_uprRok 2019 je v našem kraji rokem Filmové Vysočiny. Dnes, první den Mezinárodního veletrhu REGIONTOUR v Brně, téma slavnostně na stánku Muzea rekordů a kuriozit Pelhřimov s klapkou v ruce zahájili hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a náměstkyně hejtmana pro oblast cestovního ruchu Jana Fischerová.

Číst více...

Vysočina představila novinky na veletrhu Vakantiebeurs Utrecht 2019

Utrecht 2019Prvním ze zahraničních veletrhů, kde příspěvková organizace Vysočina Tourism v roce 2019 prezentovala turistickou nabídku Vysočiny, byl nizozemský veletrh Vakantiebeurs Utrecht 2019. Návštěvníci ocenili jednu z letošních novinek – přehled kempů na Vysočině, a úspěch sklidila i nová tiskovina Hrady, zámky a historické objekty na Vysočině, kterou vydal Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Číst více...

Vysočina se bude prezentovat na dvanácti veletrzích cestovního ruchu v Česku i v zahraničí

Ilustracka veletrhyRok Vysočiny Filmové, nejen filmová místa, ale také památky, čistou přírodu a významné společenské a sportovní akce bude na dvanácti veletrzích cestovního ruchu propagovat krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism. Veletržní sezónu 2019 odstartoval začátkem tohoto týdne nizozemský veletrh Vakantiebeurs v Utrechtu, dnes začíná ve Vídni Ferienmesse a prvním českým veletrhem, kde se Vysočina představí, bude GO – REGIONTOUR Brno. Výstaviště v moravské metropoli se otevře 17. ledna a Vysočina bude po celé čtyři dny součástí stánku CzechTourism.

Číst více...

Vysočina se účastnila MICE workshopu v Paříži

35Zástupci přibližně padesáti francouzských společností, kteří interně zodpovídají za pořádání eventů a výjezdních akcí, navštívili v úterý 16. října MICE workshop v Paříži. Jana Caklová z Vysočina Convention Bureau byla s kompletní nabídkou hotelů a dalších typů konferenčních prostor u toho.

Číst více...

Vysočina Tourism představovala krásy i možnosti regionu na veletrhu cestovního ruchu v Plzni

prezentace2018-2Kam na Vysočině za sportovní zážitky, čistou přírodou, památkami a historií nebo za skvostnou architekturou doporučovali pracovníci Vysočina Tourism 12,5 tisícům návštěvníků mezinárodního veletrhu cestovního ruchu ITEP v Plzni v sobotu 22. září. Přivezli s sebou tipy na výlety nebo dovolenou, aktuální mapy, ale také například aktuální tematickou brožurku Sto let příběhů, lidských osudů, architektury i sportu a kultury na Vysočině s cílem přilákat české i zahraniční návštěvníky na Vysočinu.

Číst více...

Vysočina Convention Bureau na Event Festu v Praze

Zástupci nejrůznějších firem zavítali v polovině března do pražských Holešovic, aby načerpali inspiraci, kde pořádat firemní setkání, konference, školení i teambuildingové aktivity. Vysočina Convention Bureau, která má prezentaci nabídky konferenčních prostor a služeb na Vysočině na starosti, byla u toho a na eventovém festivalu Event Fest návštěvníkům představovala nejvhodnější možnosti šité na míru.

Číst více...