Zámek ve Žďáře nad Sázavou hostil seminář Základy copywritingu

Vysočina Tourism v pondělí 5. března zorganizovala seminář Základy copywritingu aneb jak napsat dobrý text v cestovním ruchu. Určený byl partnerům z oblasti cestovního ruchu v regionu a uskutečnil se v rámci projektu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro programové období 2014-2020 „Památky žijí", číslo projektu: ATCZ31.


Bezmála čtyřiceti účastníkům předávala zkušenosti Kateřina Petríková, původem novinářka, šéfredaktorka projektu Hedvábná stezka, která má s psaním textů i s cestováním mnohaleté zkušenosti. Přiblížila co je to Content (obsahový) markerting, představila příklady dobré praxe, definovala stávající trendy v oblasti marketingu a přidala hned několik tipů - jak správně psát, na co si dávat pozor, jak strukturovat text, jak pracovat s ohledem na SEO nebo jak připravit efektivní tiskovou zprávu.

Prezentaci ze semináře najdete zde: pdfZáklady copywritingu

Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více informací Jana Caklová, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.