I seminář o bezpečném chování na internetu bude na podzim

security-265130 1920Seminář o bezpečném chování na internetu se přesouvá z května na říjen. Všechny tři plánované semináře, které pro pracovníky turistických informačních center pořádá Vysočina Tourism,  tak proběhnou v podzimních termínech.

Seminář Bezpečnost a bezpečné chování na internetu proběhne 13. října 2020 od 10:00 do 16:00.

„Vzhledem k prodlužujícímu se nouzovému stavu a nejasným vyhlídkám jsme se rozhodli vzdát snahu uspořádat alespoň jeden ze tří seminářů na jaře letošního roku,“ vysvětlil ředitel příspěvkové organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Dva semináře již byly přesunuty. Práce s Instagramem bude 8. září 2020 (9:00–16:00) a seminář o nových metodách v cestovním ruchu bude 23. září (9:00–14:00). 

Všechny tři semináře proběhnou v zasedací místnosti B 3.15 Krajského úřadu Kraje Vysočina a jsou zdarma.

Zájemci se mohou hlásit na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Kapacita pro jeden seminář je 30 účastníků. Všichni, kteří se již na některý ze seminářů přihlásili, jsou automaticky přesunuti na nové termíny. „Pokud by to někomu nevyhovovalo, prosím o zpětnou vazbu, abychom mohli nabídnout uvolněné místo náhradníkům či novým zájemcům,“ dodal Tomáš Čihák.

-VT-