Semináře pro pracovníky TIC mají posunuté termíny

startup-593344 1920Vysočina Tourism nabízí nové termíny seminářů pro pracovníky turistických informačních center.

Zatím dva ze tří letošních seminářů, které pro pracovníky turistických informačních center připravila příspěvková organizace Vysočina Tourism, mají kvůli bezpečnostním opatřením v souvislosti se šířením koronaviru posunuté termíny.

Seminář o Instagramu je přesunut na 8. září 2020 (9:00–16:00).  Seznámí zájemce s fungováním této sociální sítě a ukáže možnosti, jak ji nejlépe používat.  Druhý seminář o nových metodách v cestovním ruchu bude o dva týdny později, a to 23. září (9:00–14:00). Naučí účastníky pracovat se zákazníky, vytvářet nové produkty a nabídne možnosti, jak se odlišit od konkurence. Pro třetí plánovaný seminář Bezpečnost a bezpečné chování na internetu zatím platí původní termín 6. května 2020 (10:00–16:00).

Všechny tři semináře proběhnou v zasedací místnosti B 3.15 Krajského úřadu Kraje Vysočina a jsou zdarma.

Zájemci se mohou hlásit na   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Kapacita pro jeden seminář je 30 účastníků. Všichni, kteří se již na některý ze seminářů přihlásili, jsou automaticky přesunuti na nové termíny. "Pokud by to někomu nevyhovovalo, prosím o zpětnou vazbu, abychom mohli nabídnout uvolněné místo náhradníkům či novým zájemcům," upozornil Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.

-VT-