Budou semináře o Instagramu, bezpečnosti na internetu i nových metodách v cestovním ruchu

startup-593344 1920Tři nové semináře o využití Instagramu, o nových metodách v cestovním ruchu a o bezpečném chování na internetu připravila příspěvková organizace Vysočina Tourism pro pracovníky turistických informačních center. Proběhnou v březnu, dubnu a květnu 2020 na krajském úřadě.

Seminář na téma Instagram se bude konat 24. března 2020. Seznámí účastníky s fungováním této sociální sítě a ukáže možnosti, jak ji nejlépe používat. Uzávěrka přihlášek je 6. března.

Další seminář o nových metodách v cestovním ruchu bude 16. dubna 2020. Naučí účastníky pracovat se zákazníky, vytvářet nové produkty a nabídne možnosti, jak se odlišit od konkurence. Uzávěrka přihlášek je 27. března.

Třetí z nabízených seminářů je připraven na 6. května 2020 a bude se týkat v současnosti velmi aktuálního tématu, jímž je bezpečné chování na internetu. Na programu budou digitální stopa a její úskalí, informační gramotnost, big data na internetu, sociální sítě, psychologie v online marketingu, nebezpečné chování na internetu, spamy, hoaxy či fake news a další. Uzávěrka přihlášek je 17. dubna.

E-mail pro přihlašování na všechny tři semináře je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

-VT-

Podrobnosti zde: pdfSemináře pro TIC na rok 2020