Seminář ATIC byl tentokrát na téma Osobní hrdost a kritické myšlení

Už jste slyšeli pojem osobní hrdost? Pochybujete sami nad sebou, více než byste chtěli? Vidíte spíše své nedostatky než přednosti? Cítíte, že vás brzdí vaše vlastní sebedůvěra? Podobné otázky a náhled na obrat v myšlení dávala pracovníkům informačních center z Vysočiny v pondělí 8. října v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina lektorka Denisa Dědičová.


Cílem semináře bylo naučit se techniky a metody kritického myšlení, které umožní rozpoznat nedokonalosti, kterým podléhá naše vnímání a rozhodování a opravit je.

Denisa Dědičová pracuje jako konzultant v GrowJOB Institute, kde se specializuje na téma prokrastinace, osobní vize, osobní hrdosti a dlouhodobě udržitelného posunu v oblasti osobního rozvoje. Je zodpovědná za většinu veřejných školení projektu Konec prokrastinace. Dlouhodobě se zabývá inovacemi ve vzdělávání na školách. Založila projekt Hodnotový učitel, kterým se snaží motivovat učitele i k malým změnám, které přinášejí výsledky.

Seminář, kterého se zúčastnilo 25 zájemců, zafinancovala Asociace turistických informačních center ČR (A.T.I.C. ČR). Pro členy asociace byl zdarma.

ATIC logo

  • Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Více informací Jana Caklová, Vysočina Tourism, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.