Vzdělávání a školení

Seminář ATIC byl tentokrát na téma Osobní hrdost a kritické myšlení

Už jste slyšeli pojem osobní hrdost? Pochybujete sami nad sebou, více než byste chtěli? Vidíte spíše své nedostatky než přednosti? Cítíte, že vás brzdí vaše vlastní sebedůvěra? Podobné otázky a náhled na obrat v myšlení dávala pracovníkům informačních center z Vysočiny v pondělí 8. října v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina lektorka Denisa Dědičová.

Číst více...

V Jihlavě se uskutečnil seminář Měření v cestovním ruchu

Více než dvacet zájemců z řad partnerů z oblasti cestovního ruchu na Vysočině přijelo ve středu 3. října do sídla Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě, aby získalo informace o metodách měření v cestovním ruchu. Semináře se ujal zkušený marketingový odborník Pavel Pichler ze spolku Travelbakers.

Číst více...

Grafiku pro laiky představil seminář v Telči

Pátek 18. května byl v Univerzitním centru Masarykovy univerzity v Telči ve znamení grafiky. Uskutečnil se tu vzdělávací seminář s lektorem Ondřejem Szlauerem, který bezmála dvacítce účastníků – partnerů z oblasti cestovního ruchu na Vysočině představoval nástroje online grafického editoru Canva.

Číst více...

Pavel Pichler učil na zámku v Třebíči psaní tiskových zpráv

Jak komunikovat s novináři, jak správně zvát na akce nebo jak napsat dobrou tiskovou zprávu. Na tyto otázky odpověděl a každodenní praxi 9. dubna na semináři s názvem Komunikace s veřejností – PR a tiskové zprávy přiblížil lektor Pavel Pichler

Číst více...

Zámek ve Žďáře nad Sázavou hostil seminář Základy copywritingu

Vysočina Tourism v pondělí 5. března zorganizovala seminář Základy copywritingu aneb jak napsat dobrý text v cestovním ruchu. Určený byl partnerům z oblasti cestovního ruchu v regionu a uskutečnil se v rámci projektu přeshraniční spolupráce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro programové období 2014-2020 „Památky žijí", číslo projektu: ATCZ31.

Číst více...

Vzdělávací semináře pro partnery na rok 2018

Vysočina Tourism připravila na rok 2018 nabídku vzdělávacích seminářů realizovaných v rámci projektu přeshraniční spolurpáce Interreg V-A Rakousko-Česká republika pro programové období 2014-2020 „Památky žijí", číslo projektu: ATCZ31.

Číst více...

Vysočina hostila seminář CzechTourism o destinačním managementu

seminar2017-3Do krajského sídla v Jihlavě se v pondělí 6. listopadu sjeli starostky a starostové měst a obcí Kraje Vysočina, zástupci organizací destinačního managementu, pracovníci měst, turistických informačních center, okresních hospodářských komor i provozovatelé turistických atraktivit.

Číst více...