Vzdělávání a školení

Vzdělávací seminář A.T.I.C. ČR

školení v červnu A.T.I.C.Vzdělávací seminář se uskutečnil v úterý 21. června 2022 od 9:00 v prostorách Krajského úřadu Kraje Vysočina.

Číst více...

Seminář – Základní principy Copywritingu a SEO

Seminář: Základní principy Copywritingu a SEOVT správný_logolink

 

 

Seminář, vedený lektorkou Martinou Kuchárikovou, přiblížil účastníkům základní principy copywritingu a poskytnout vhled do problematiky SEO copywritingu.

Číst více...

Školení - Jak na správu sítí

školení sociální sítě 2022VT správný_logolink

 

 

Seminář, který účástníkům představil správu sociálních sítí, které proběhlo v rámci projektu Venkovské památky na Krajském úřadě v Jihlavě.

Číst více...

Workshop: Produkty cestovního ruchu

Workshop: Produkty cestovního ruchuDne 6.května se uskutečnilo na půdě Krajského úřadu školení na téma Produkty cestovního ruchu na Vysočině. Školitel Mgr. Ondřej Špaček dal ve své prezentaci důraz na důležitost cestovního ruchu jako odvětví, na které je se třeba zaměřit a rozvíjet ho na všech úrovních.

Číst více...

Workshop Google Tag Manager

workshop Google Tag ManagerPod vedením Czech Tourismu proběhl 27. 4. 2022 online workshop na téma Google Tag Manager, který slouží jako nástroj pro správu měřících a reklamních skriptů na webu, ukázalo školení pro zaměstnance Vysočina Tourism. 

Číst více...

Školení Optimalizace pro vyhledávače

školení SEOCzech Tourismu udělal 13. 4. 2022 online školení pro zaměstnance Vysočina Tourism, na téma Optimalizace pro vyhledávače (SEO), což je soubor strategií a taktik ke zvýšení dohledatelnosti v online prostředí.

Číst více...

Jak pracovat s Tourdaty ukázal CzechTourism

TourdataLepší orientaci v datech o návštěvnosti nabídlo online školení organizované CzechTourism. Proběhlo 18. ledna 2022 a pro zaměstnance Vysočina Tourism ho připravila Soňa Machová.

Číst více...