Turistická informační centra

Na Vysočině působí na čtyři desítky turistických informačních center. Jejich přehled naleznete zde.

Bannery pro odkaz na turistický portál na webové stránky TIC

 

300x250 pxV roce 2018 v rámci Zásad Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací na podporu činnosti turistických informačních center byla stanovena ve Smlouvě o poskytnutí dotace povinnost ve formě umístit na své webové stránky (nebo stránky zřizovatele) aktivní prolink na Turistický portál Vysočiny. Tato povinnost je ve fázi příjmu žádostí o dotaci v roce 2019 převzata formou doporučení také do nového dotačního programu na podporu činnosti TIC „Turistická informační centra 2019", který definuje v rámci specifických kritérií hodnocení žádosti doporučení na využívání aktivního prolinku na Turistický portál Vysočiny, nově www.vysocina.eu.

zipBannery ke stažení zde

Číst více...

Pozvání na setkání pracovníků turistických informačních center Kraje Vysočina

Setkani TIC3Srdečně zveme na setkání pracovníků turistických informačních center Kraje Vysočina, které se uskuteční 23. ledna 2019 od 8.30 v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, zasedací místnost B 3.16.

Číst více...

Informačním centrem roku 2017 na Vysočině je TIC Kamenice nad Lipou

PRAHA 6. 9. 2017 (16.00 hod.) - Anketa „Informační centrum roku 2017", jejímž vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR a provozovatelem Vydavatelství KAM po Česku, dospěla ke svému závěru. Po dobu zveřejnění ankety na www.kampocesku.cz od 20. 6. do 31. 8. 2017 navštívilo stránku celkem 28 789 návštěvníků.

Číst více...

Přihlaste své propagační spoty, weby nebo mobilní aplikace do soutěže festivalu Tourfilm 2017

Máte nějaké atraktivní snímky (dokumenty či promo spoty), mobilní aplikace nebo webové stránky z let 2015-2017, které prezentují vaše město či region? Organizátoři soutěže 50. ročníku festivalu TourRegionFilm vyzívají k jejich přihlášení.

Číst více...

Anketa zvolí Informační centrum roku, podpořte turistické stánky z Vysočiny

Až do 31. srpna je možné hlasovat v dalším ročníku prestižní ankety Informační centrum roku. Jejím vyhlašovatelem je Asociace turistických informačních center ČR, nově ve spolupráci s Vydavatelství KAM po Česku. Výsledky ankety určí nej centrum z celkem 422 přihlášených, v případě Vysočiny je možné vybírat z 35 turistických informačních center.

Číst více...

Zástupci turistických informačních center z Vysočiny se setkali v Jihlavě

Setkani TIC3Setkání pracovníků turistických informačních center a zástupců oblastních organizací destinačního managementu Kraje Vysočina uspořádala příspěvková organizace Vysočina Tourism v pondělí 22. května na krajském úřadě v Jihlavě. Jednání se zúčastnilo více než padesát odborníků na cestovní ruch, náměstkyně hejtmana Jana Fischerová, vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Krajského úřadu Kraje Vysočina Ladislav Seidl a také zástupci krajských příspěvkových organizací z oblasti kultury, kteří přiblížili novinky nadcházející sezony a upozornili na významné připravované akce.

Číst více...

Turistická informační centra dostanou i letos krajskou dotaci

I v roce 2017 podpoří Kraj Vysočina ze svého rozpočtu provoz a rozvoj regionálních turistických informačních center. Kritéria pro přidělení dotace letos splnilo všech 36 „íček“, která si rozdělí celkem 1 447 796 korun. „Větší část peněz půjde na vydávání a aktualizaci propagačních materiálů, obnovu výpočetní techniky v centrech nebo na pořízení venkovního mobiliáře, jako jsou vitríny nebo lavičky,“ uvedla náměstkyně hejtmana pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová.

Číst více...