Turistická informační centra

Na Vysočině působí na čtyři desítky turistických informačních center. Jejich přehled naleznete zde.

Setkání pracovníků v cestovním ruchu bylo hlavně o turistických novinkách

DSC 0002Pracovníci v cestovním ruchu na Vysočině si vzájemně představili nejnovější turistickou nabídku na letní sezonu. Proběhlo setkání zástupců krajské organizace Vysočina Tourism, turistických informačních center a dvou destinačních organizací Koruna Vysočiny a Třebíčsko – moravská Vysočina. Po dlouhé době nikoli online, ale tváří v tvář.

Číst více...

Hlavním tématem setkání pracovníků TIC byly dotace

DSC 0005Podpora činnosti turistických informačních center byla hlavním tématem setkání pracovníků TIC se zástupci Kraje Vysočina a organizace Vysočina Tourism.

Číst více...

Novinky pro rok 2019 na setkání pracovníků TIC Kraje Vysočina

Změny v systému podpory turistických informačních center v Kraji Vysočina byly hlavním bodem setkání pracovníků TIC Kraje Vysočina v závěru ledna letošního roku. Součástí programu byly také nové aktivity a plány organizace Vysočina Tourism.

Číst více...

Bannery pro odkaz na turistický portál na webové stránky TIC

 

300x250 pxV roce 2018 v rámci Zásad Zastupitelstva Kraje Vysočina pro poskytování dotací na podporu činnosti turistických informačních center byla stanovena ve Smlouvě o poskytnutí dotace povinnost ve formě umístit na své webové stránky (nebo stránky zřizovatele) aktivní prolink na Turistický portál Vysočiny. Tato povinnost je ve fázi příjmu žádostí o dotaci v roce 2019 převzata formou doporučení také do nového dotačního programu na podporu činnosti TIC „Turistická informační centra 2019", který definuje v rámci specifických kritérií hodnocení žádosti doporučení na využívání aktivního prolinku na Turistický portál Vysočiny, nově www.vysocina.eu.

zipBannery ke stažení zde

Číst více...

Pozvání na setkání pracovníků turistických informačních center Kraje Vysočina

Setkani TIC3Srdečně zveme na setkání pracovníků turistických informačních center Kraje Vysočina, které se uskuteční 23. ledna 2019 od 8.30 v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina, Žižkova 57, Jihlava, zasedací místnost B 3.16.

Číst více...

Setkání pracovníků TIC a zástupců organizací destinačního managementu Kraje Vysočina

Setkani TIC_2018Setkání pracovníků turistických informačních center a zástupců oblastních organizací destinačního managementu Kraje Vysočina uspořádala příspěvková organizace Vysočina Tourism ve čtvrtek 24. května na krajském úřadě v Jihlavě.

Číst více...

Pozvánka na setkání pracovníků TIC a zástupců oblastních organizací destinačního managementu Kraje Vysočina

Vážené kolegyně,
vážení kolegové,

srdečně Vás zveme na setkání pracovníků turistických informačních center a zástupců oblastních organizací destinačního managementu Kraje Vysočina, které se uskuteční 24. května 2018.

Číst více...