EDEN 2017: Soutěž o novou excelentní destinaci 2017

Agentura CzechTourism ve spolupráci s Evropskou Komisí vyhlašuje další ročník soutěže o novou excelentní destinaci. V rámci evropského projektu EDEN budou letos soutěžit destinace, které se zaměřují na kulturní turismus. Přihlašovat destinace je možné do 14. 7. 2017.

Odborná porota soutěže vybere z přihlášených pět destinací, které na svém území rozvíjí inovativní kulturní produkty cestovního ruchu respektující principy udržitelného turismu. Z pěti vítězů pak bude na podzim zvolen vítěz absolutní, který se stane držitelem prestižního ocenění European Destination of Excellence za Českou republiku pro rok 2017. Vítěz také získá možnost využít mediální partnerství agentury CzechTourism.

Přihlašovat destinace je možné do 14. 7. 2017 prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který je třeba zaslat vyplněný a podepsaný na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  včetně povinných příloh.

docxPřihláška

pdfHodnoticí kritéria

Více informací:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: + 420 221 580 498

  • Monika Brothánková, Vysočina Tourism, e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.