Pozvánka na vzdělávací seminář a diskuzní setkání týkající se destinačního managementu, konající se 3. 11. 2016

Vysočina Tourism, příspěvková organizace si Vás dovoluje pozvat na vzdělávací seminář a diskusní setkání týkající se destinačního managementu, které se uskuteční ve čtvrtek 3. 11. 2016 od 9:00 hod. v Jihlavě v Dělnickém domě.

 

Seminář je určen pro zástupce veřejné i podnikatelské sféry působící v oblasti turismu. Cílem semináře je seznámit účastníky se základními principy a významem zakládání destinačních společností v turistických oblastech. Představíme konkrétní příklady již fungujících organizací. Téma je v současné době velice aktuální a bude i do budoucna v souvislosti s nastavením systému řízení cestovního ruchu v České republice, resp. v Kraji Vysočina a také v souvislosti s novým dotačním titulem Ministerstva pro místní rozvoj ČR - Národní program podpory cestovního ruchu v regionech. V závěru semináře Vás dále seznámíme s aktuálními informacemi o činnosti Vysočina Tourism a jejími plány na rok 2017.

V případě Vašeho zájmu prosím potvrďte svoji účast na email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nejpozději do 31. 10. 2016. (Počet účastníků je omezen kapacitou salonku (max. 110 osob).

pdfPozvánka na vzdělávací seminář