Výzva pro ubytovací zařízení vhodná pro cyklisty (09. 05. 2018)


Příspěvková organizace Vysočina Tourism si dovoluje oslovit majitele ubytovacích zařízení vhodných pro cyklisty. Chystá propagační materiál „Ubytovací zařízení vhodná pro cyklisty", který bude sloužit potenciálním zájemcům o ubytování z řad cyklistů. Propagační materiál (leták) je součástí projektu ATCZ74 „Kultura a příroda na Zeleném pásu" podpořeného z programu „Interreg VA Rakousko-Česká republika. Leták společně s mapou výletů po okolí je podmínkou certifikace Cyklisté vítáni. Na podzim 2018 nebo nejpozději na jaře 2019 proběhnou semináře pro ubytovatele a zájemce o certifikaci v projektu Cyklisté vítáni, na kterých budou představeny podmínky nutné k udělení certifikace. Z projektu zajistí Vysočina Tourism, p. o. kromě letáku a mapy navazujícího okruhu Vysočinou z trasy EUROVELO13 výrobu a distribuci cyklistické mapy kraje a brožury Cyklovýlety po Vysočině. Materiály budou distribuovány po území kraje, v sousedních krajích, na veletrzích cestovního ruchu a ostatními projektovými partnery (Weinviertel Tourismus GmbH, Destination Waldviertel GmbH, Jihomoravský kraj, Centrála cestovního ruchu-Jižní Morava, z.s.p.o., Nadace Partnerství, Jihočeská centrála cestovního ruchu).

Kritéria pro zařazení na propagační materiál:
- ubytování se nachází na cyklotrase č. 16 Slavonice-Přibyslav, na území Kraje Vysočina v úseku Zadní Vydří-Jihlava a v maximální vzdálenosti 5 km od trasy po obou stranách
- ubytování se nachází na cyklotrase č. 26 Jihlava-Třebíč-Raabs an der Thaya, na území Kraje Vysočina v úseku Jihlava-Bačkovice a v maximální vzdálenosti 5 km od trasy po obou stranách
- ubytování má k dispozici kolárnu (za kolárnu se nepovažuje prostor určený k jiným účelům)
- možnost stravování

V případě zájmu mohou majitelé ubytovacích zařízení poslat potvrzovací email do 30. května 2018 na adresu: vaclav.prchal@vysocinatourism.cz.
Případné dotazy Vám zodpoví Václav Prchal na emailu vaclav.prchal@vysocinatourism.cz nebo na telefonním čísle +420 603 488 100.


Přílohy
files/Výzva pro ubytovací zařízení vhodná pro cyklistyZpět

© 2008 Vysočina Tourism, příspěvková organizace          created by www.mctech.cz