Tisková zpráva: Fotosoutěž Vysočina v pohybu pokračuje až do konce července (19. 04. 2018)


Vysočina Tourism stále hledá nejpovedenější fotografie s tématem Vysočina v pohybu a vyhlášenou fotosoutěž prodlužuje až do konce července. „Chceme dát příležitost dalším fotografům, kteří se raději realizují v jarních nebo letních měsících. S blížícím se slunečným počasím budou mít šanci pořídit více krásných fotek z Vysočiny," vysvětlil důvod ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák s tím, že fotografie je možné posílat až do 31. července. Vyhlášení vítězů se uskuteční do 17. srpna.

Zaslané fotografie se objeví na facebookovém profilu @regionvysocina (Dovolená na Vysočině), kde se do pondělí 6. srpna do 10.00 včetně utkají o cenu veřejnosti a o poukaz na jednodenní výlet pro čtyři osoby do Šiklova mlýna. Vítěze následně vybere porota složená se zástupců Vysočina Tourism a foto odborníků.
Do soutěže se může zapojit úplně každý. „Těšíme se na fotografie přírody, probouzející a měnící se krajiny Vysočiny, ale také na snímky ze sportovních aktivit. Záleží, co bude fotografům blízké, ať kolo, brusle, procházky nebo třeba vodní radovánky," inspiruje Klára Čechová z Vysočina Tourism a zároveň připomíná, že podmínkou je, aby fotografie byly prokazatelně pořízeny na Vysočině.

Podmínky soutěže 

Maximálně můžete zaslat 6 fotografií ve formátu jpg o minimální velikost 2 MB. Společně s fotografiemi zašlete své jméno, příjmení, kontaktní email, mobil, název fotografie, místo pořízení a případně Váš komentář. Soutěžní snímky zasílejte přes Úschovnu (www.uschovna.cz) na email info@vysocinatourism.cz. „Detailní podmínky soutěže najdou zájemci na turistickém portále www.region-vysocina.cz," uzavřela Klára Čechová.

Detailní podmínky soutěže jsou ke stažení v odkaze pod touto zprávou. 

Ceny:
1. místo: Ubytování v Barokní věži na Zámku ve Žďáře nad Sázavou
2. místo: Jednodenní výlet pro 4 osoby do Šiklova mlýna
3. místo: Jednodenní výlet do centra Eden pro celou rodinu

Vysočina Tourism děkuje všem partnerům soutěže, kteří se rozhodli věnovat ceny vítězům: Zámku ve Žďáře nad Sázavou, zábavnímu areálu Šiklův mlýn a centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem.

 

 

 


Přílohy
files/Podmínky fotosoutěžeZpět

© 2008 Vysočina Tourism, příspěvková organizace          created by www.mctech.cz