Tisková zpráva: Magazín Vysočiny získal 2. místo v soutěži TURISTPROPAG (17. 04. 2018)


Úspěch v soutěžní přehlídce turisticko-propagačních materiálů TURISTPROPAG zaznamenal magazín z Vysočiny. V kategorii Turistické noviny získal ve velké konkurenci pomyslné stříbro a Vysočina Tourism, krajská příspěvková organizace působící v oblasti cestovního ruchu, si připsala další ocenění za svou práci. Výsledky 3. ročníku soutěžní přehlídky vyhlásili organizátoři v závěru minulého týdne na výstavišti v Lysé nad Labem, kde se konal veletrh Regiony, Narcis a Elegance 2018.

„Vysočina je krásná a objevovatelům, milovníkům přírody i sportu nebo třeba rodinám s dětmi má rozhodně co nabídnout. Je proto důležité naše atraktivity připomínat, a to se i díky magazínu Vysočiny daří. Navíc je skvělé, že turistické noviny uspěly v konkurenci ostatních periodik a že si drží svou kvalitu," pochvaluje si úspěch náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče, cestovního ruchu a mezinárodních vztahů Jana Fischerová.

„V roce 2016 jsme se rozhodli, že připravíme letní a následně i zimní číslo turistického magazínu, a protože se nám koncept osvědčil a máme pozitivní zpětnou vazbu, že se čtenářům líbí a že se rádi inspirují, jak strávit letní nebo zimní dovolenou na Vysočině, ve vydávání úspěšně pokračujeme," přiblížil ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Magazín Zima na Vysočině vyšel 15. listopadu, stejně jako předchozí čísla jako příloha deníku MF Dnes a do schránek ho dostali nejen předplatitelé na Vysočině, ale také ve všech sousedních krajích - Středočeském, Jihočeském, Jihomoravském a Pardubickém kraji - a stejně tomu bude i v letním vydání. Aktuálně Vysočina Tourism připravuje magazín Léto na Vysočině pro rok 2018. „Věnovat se budeme turistickým novinkám, představíme široký program oslav 100 let od založení ČSR na dnešním území Vysočiny, přidáme přehled zajímavých akcí a zaměříme se i na atraktivní cyklonovinky na Vysočině, kterých je letos hned několik," slibuje na závěr Klára Čechová, která má ve Vysočina Tourism magazín na starosti s tím, že letní číslo vyjde v pátek 18. května.

 

 


Přílohy
files/Turistické noviny v soutěžiZpět

© 2008 Vysočina Tourism, příspěvková organizace          created by www.mctech.cz